SZKOLENIE:
Diamond - nanoplastia, keratyna, botox

CENA:
Indywidualne: 2000 zł
Grupowe: 1500 zł

CZAS TRWANIA: 6-8 h

PROWADZĄCY: Katarzyna Mielcarek, specjalista i szkoleniowiec z zakresu pielęgnacji, terapii skóry głowy, botoxu, nanoplastii, przedłużania włosów.

Opis szkolenia

Szkolenie dedykowane jest zarówno dla początkujących, nie pracujących w zawodzie, jak i dla zaawansowanych stylistów i fryzjerów.

Poznasz od podstaw wszystkie tajniki keratynowego prostowania włosów, nanoplastii oraz botoxu Diamond. Rozszerzysz swoje portfolio zabiegowe o najbardziej pożądane usługi tych czasów. Dodatkowo będziesz mógł pracować na marce, która daje fenomenalne efekty. Nauczysz się profesjonalnie wykonywać zabieg.

Program szkolenia:

Podczas części teoretycznej szkoleniowiec opowie o produktach oraz doborze zabiegów, biorąc pod uwagę rodzaj włosów i potrzeby naszego klienta. Dodatkowo przeszkoli z zakresu produktów dedykowanych do pielęgnacji po zabiegu.

W części praktycznej przetestujemy przynajmniej dwa produkty, najprawdopodobniej nanoplastię i botox, tak abyś mógł/mogła tuż po szkoleniu odważnie przystąpić do pracy.

W przeciwieństwie do większości organizatorów szkoleń tego typu, stawiamy maksymalny nacisk na praktykę. Podczas szkolenia naprawdę przygotujemy Cię do pracy zabiegowej tuż po odbytym szkoleniu.

Wypełnij formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania: