Co to jest biała kosmetyka i dlaczego Meder?

Co to jest biała kosmetyka i dlaczego Meder?

Biała kosmetyka słusznie kojarzy się z bezinwazyjnymi, “czystymi” metodami i rozwiązaniami, nadającymi cerze nowego blasku, witalności i jasności – a to wszystko w zgodzie z naturą.

Tego rodzaju zabiegom nie towarzyszy żadna czarna magia, wymagająca zaangażowania wykwalifikowanych lekarzy specjalistów. Białej kosmetyce nie będzie towarzyszyć tym samym wygórowana cena i ograniczona trwałość. Biała kosmetyka, to innymi słowy “biała magia”, czyli dobre czary i przyjazne wróżki, przynoszące zdrowie i radość. A wprost – biała kosmetyka to szeroko rozumiana pielęgnacja skóry twarzy, dłoni, stóp, całego ciała. Zapewnia zdrowy wygląd i nie nadwyręża kondycji skóry. Zajmuje się zatem wszystkim tym, co znacząco wpływa na dobrą “bazę” i ogólny dobry wygląd skóry.

Nie mówimy stanowczego nie rozwiązaniom, które oferuje medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna, ale dopiero w połączeniu z regularnym stosowaniem białej kosmetyki tworzą one zgrany duet – przecież nawet najlepszy makijaż nie wygląda dobrze, gdy kondycja jej skóry nie jest w formie.

Regularne stosowanie białej kosmetyki zapewnia wiele – ujędrnia tkanki, poprawia koloryt cery, zmniejsza pory, wygładza, złuszcza i regeneruje. I choć procesy te wymagają czasu, cierpliwość się opłaca – skutki białej kosmetyki utrzymają się dłużej niż szybka ingerencja specjalistów medycyny estetycznej.

Biała kosmetyka – Meder

Szerokie kompetencje naszych specjalistów oraz doskonałe produkty, które stosujemy na co dzień, stanowią duet idealny. Kosmetyki marki Meder Beauty, z którą współpracujemy, są wytwarzane w Szwajcarii i wykorzystują takie substancje i składniki, które docierają do głębszych warstw skóry, ujędrniając jej struktury i dogłębnie ją nawilżając, nie będąc jednocześnie kosmetykami inwazyjnymi.

Na naszej stronie, w zakładce twarz – zabiegi oczyszczające i złuszczające – mogą Panie znaleźć naszą najnowszą ofertę, a w niej: oczyszczanie manualne twarzy wraz z zastosowaniem dermomaski Meder Beauty lub maski Mediderma. Oferujemy również zabieg mikrodermabrazji i peelingu kawitacyjnego, a także nowość – zabieg oczyszczania wodorowego twarzy.

Kosmetyków tej marki używamy również do zabiegów nawilżająco-liftingujących, dedykowanych cerze zmęczonej latem i przeciwzmarszczkowych na twarz, szyję i dekolt.

Powyższe zabiegi, wykonywane ze współpracą z marką Meder, oczyszczają skórę, intensywnie nawilżają, rozjaśniają i redukują wolne rodniki, co jest jednoznczne z zahamowaniem procesów starzenia.

Biała kosmetyka jest również doskonałym wyborem dla Panów. Ich skóra jest o ¼ grubsza od skóry Pań i posiada bardziej zagęszczone naczynia krwionośne. Na ratunek zmęczonej skórze Panów polecamy zabieg intensywnej terapii anty-aging z oxybrazją, bazujący na terapii Meder Arma Lift. To szybki, bezinwazyjny zabieg, przywracający skórze jędrność i blask.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu!