Jakie są najlepsze zabiegi oczyszczające twarz?

W dążeniu do uzyskania gładkiej, zdrowej cery, najlepiej sprawdzi się odpowiedni zabieg oczyszczający twarz. Oczyszczanie skóry twarzy to bardzo ważny punkt pielęgnacji, niezbędny do otrzymania oczekiwanych rezultatów. Niektóre zabiegi należy wykonywać regularnie, inne pozwalają uzyskać efekty już po pierwszej wizycie.

Najskuteczniejsze zabiegi oczyszczające twarz

Przeciwwskazania do zabiegu

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek zabiegu oczyszczającego twarz zaleca się konsultację z lekarzem, który oceni stan skóry i wykluczy możliwość powstania powikłań. Jeśli skóra twarzy jest obecnie podrażniona, zraniona, oparzona lub występują na niej inne urazy, warto poczekać do momentu, gdy cera całkowicie się zagoi. Niektóre osoby mogą być uczulone na składniki stosowane podczas oczyszczania twarzy, takie jak kwas salicylowy, kwas glikolowy lub inne substancje chemiczne. W takim przypadku należy unikać tych składników lub wybrać inne metody oczyszczania

 

Jeśli chciałabyś wykonać profesjonalny zabieg oczyszczający twarz, sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami już dziś!