Masaż świetną formą relaksu

Masaż świetną formą relaksu.

W dzisiejszych czasach jesteśmy narażeni na dużą dawkę stresu. Nieustannie zabiegani i zapracowani czasem potrzebujemy chwili relaksu i odpoczynku. Wtedy na przeciw wychodzi salon La’Koshi z bogatą ofertą masażów relaksacyjnych wykonywanych na terenie Wrocławia.

Sztuka wyboru

Decydując się na masaż, stajemy przed wyborem jednego spośród bogatej oferty, którą oferuje nasz salon. Na czym polega każdy z nich i który przyniesie nam najprzyjemniejsze ukojenie?

Masaż aromaterapeutyczny – relaks wśród zmysłowych zapachów

Masaż aromaterapeutyczny polega na połączeniu masażu relaksacyjnego z zastosowaniem naturalnych olejków eterycznych, kojąco działając na ciało jak i umysł. Dzięki olejkom możemy zniwelować uczucie stresu, a także złagodzić napięcie mięśniowe i złagodzić dolegliwości bólowe.

Masaż aromatyczną gorącą świecą – ukojenie dla ducha i skóry

Intensywny zapach, blask świec i uczucie przyjemnego ciepła wpływa na relaks i poczucie szczęścia. Nie powoduje oparzeń ani podrażnień, gdyż jest wykonywany z użyciem kosmetycznych świec specjalnie przeznaczonych do tego celu. Skóra, w którą zostaną wmasowane olejki ze świec, staje się nawilżona i odżywiona, a ciepły masaż pozwoli na relaks i odprężenie.

Masaż głowy i karku – koniec napięcia i bólu w okolicach szyi

Pozwala na osiągnięcie wewnętrznego spokoju i ukojenie bólów i napięć spowodowanych wielogodzinnym siedzeniem. Pozwala na odprężenie i likwidację zmęczenia, a także pomaga w walce z bólami migrenowymi.

Masaż klasyczny – rozluźnienie i relaks dla ciała

Masaż klasyczny może być wykonywany w obrębie całego ciała lub skupiać się na wybranej części. Relaksuje i łagodzi bóle karku, pleców i mięśni. Polega na naciskaniu, głaskaniu, ugniataniu i rozcieraniu konkretnych miejsc ciała w celu obniżenia napięcia mięśni.

Masaż pleców – redukcja stresu i przyśpieszenie krążenia

Masaż, który pozwoli na relaks i rozluźnienie, poprzez wykorzystanie kilku różnorodnych technik – takich jak głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie i wibracja. Obejmuje nie tylko plecy, ale i szyje, głowę czy ramiona.

Masaż relaksacyjny – uspokojenie organizmu i wprowadzenie go w stan relaksu

Polega na wykorzystaniu tych samych elementów, co w przypadku masażu klasycznego i tak jak on, może skupiać się na całym ciele, bądź jego wybranym fragmencie. Jest jednak od niego delikatniejszy, gdyż jego celem jest relaks i przyjemność osoby masowanej.

Masaż stóp – masaż stóp i dolnych partii nóg, mający na celu przywrócenie im lekkości

Uciskanie stóp wpływa na całe ciało i mobilizuje je do pracy. Dedykowany szczególnie kobietom, które często chodzą w szpilkach i butach na wysokim obcasie – co powoduje spięcia łydek i prowadzi do tego, że nogi są ociężałe i obolałe. Polega na umyciu stóp ciepłą wodą i odpowiednie uciskanie i wcieranie w nie miksu olejków i balsamów.

Masaż najlepszym lekarstwem na stres

Kiedy znasz już wszystkie rodzaje masażu, jakie oferuje nasz wrocławski salon, podjęcie decyzji powinno być dla Ciebie łatwiejsze. Wszystkie działają kojąco na ciało i umysł, jednak metody stosowane podczas nich różnią się od siebie, by lepiej dopasować się do klientów i ich potrzeb.