Na czym polega koloryzacja i stylizacja włosów metodą AirTouch?

W dzisiejszym świecie mody i urody wiele kobiet poszukuje innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą im osiągnąć doskonale naturalny wygląd włosów. Jednym z najnowszych trendów w dziedzinie stylizacji jest metoda AirTouch, która zdobyła uznanie wśród entuzjastek pięknych włosów. Czym dokładnie jest ta metoda i dlaczego zyskuje coraz większą popularność?.

Metoda AirTouch – rewolucja w stylizacji włosów

Metoda AirTouch to innowacyjny zabieg koloryzacji i strzyżenia włosów, pozwalający na uzyskanie subtelnych przejść kolorystycznych, które wyglądają naturalnie i zachwycająco. Zabieg ten został stworzony przez utalentowaną stylistkę włosów, Larisę Love, i szybko zdobył uznanie wśród gwiazd, a także ekspertów branżowych.


Podstawą metody AirTouch jest unikatowe podejście do koloryzacji. Za pomocą specjalnych technik nakładania koloru, stylistka tworzy efekt stopniowych przejść kolorystycznych, które sprawiają, że włosy wyglądają jak oświetlone przez słońce.

  • Trwałość 

Dzięki delikatnemu stopniowaniu kolorów AirTouch wymaga mniej regularnych poprawek w porównaniu do tradycyjnych metod koloryzacji. Oznacza to nie tylko oszczędność czasu, ale także mniejsze obciążenie dla włosów.

  • Naturalność

Metoda AirTouch pozwala uzyskać efekt włosów rozświetlonych światłem słonecznym, sprawiając, że wyglądają one zdrowo i promiennie.

  • Uniwersalność

Koloryzacja ta sprawdza się zarówno na krótkich, jak i na długich włosach, co pozwala dostosować efekt stopniowego przechodzenia kolorów do indywidualnych preferencji stylizacyjnych, podkreślając jednocześnie naturalne piękno Klientki.

  • Troska o strukturę włosa

W odróżnieniu od niektórych innych metod koloryzacji AirTouch minimalizuje wpływ chemicznych substancji na strukturę włosa. Dzięki temu włosy pozostają zdrowe, elastyczne i łatwe w pielęgnacji.

  • Dostosowanie do indywidualnych preferencji

Stosując metodę AirTouch, stylistki dbają o indywidualne preferencje Klientki, dobierając odcienie kolorów z uwzględnieniem typu jej urody i charakterystyki włosów. Podejście to pozwala uzyskać efekt dostosowany do unikalnych cech każdej osoby.

Dlaczego warto wybrać stylizację metodą AirTouch w salonie La'Koshi?

Metoda AirTouch to znacznie więcej niż tylko standardowy zabieg koloryzacji włosów w salonie fryzjerskim, ale również autentyczna forma sztuki fryzjerskiej, podkreślająca naturalną, kobiecą urodę. Dzięki precyzji i staranności, jakie towarzyszą każdemu etapowi tego procesu, AirTouch staje się nie tylko doskonałym sposobem na metamorfozę fryzury, lecz także pozwala podkreślić indywidualność i wyjątkowość każdej kobiety.

 

Salon urody La’Koshi to miejsce, w którym dbamy nie tylko o trendy, ale także o zdrowie i wygodę naszych Klientek. Nasze doświadczone stylistki posiadają nie tylko wiedzę na temat najnowszych technik, w tym także koloryzacji metodą AirTouch, ale także umiejętności i pasję do kreowania unikalnych i dopasowanych do indywidualnych potrzeb efektów. Daj swoim włosom szansę na odnowę i zaufaj profesjonalistom. 

Skorzystaj z – naszej oferty  umów się na zabieg w salonie La’Koshi już dziś!