Najlepsze zabiegi na rzęsy i brwi

Najlepsze zabiegi na rzęsy i brwi

W ostatnich latach dużą popularnością cieszą się zabiegi wykonywane na rzęsy i brwi. W końcu mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Ich efekty dodają naszemu spojrzeniu charakteru i podkreślają nasze naturalne atuty. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele ofert. W poniższym artykule znajdziecie porady, jaki zabieg wybrać dla siebie!

Najpopularniejsze zabiegi na rzęsy

Każda z nas marzy o zniewalającym spojrzeniu spod długich i gęstych rzęs. Niestety natura nie obdarzyła nimi wszystkich kobiet. Spora część z nich posiada cienkie i mało widoczne rzęsy, które muszą długo tuszować, by je podkreślić. Na szczęście z pomocą przychodzą różne zabiegi upiększające rzęsy. Obecnie dostępnych jest kilka metod przedłużania i zagęszczania rzęs w zależności od oczekiwań Klientki. Przede wszystkim wyróżniamy metodę 1:1 oraz 2:1. Metoda 1:1 polega na doklejeniu jednej rzęsy sztucznej do jednej rzęsy naturalnej – stosując tę metodę otrzymamy najbardziej naturalny efekt. Z kolei w metodzie 2:1 dokleja się dwie rzęsy sztuczne do jednej naturalnej. W efekcie podwajamy objętość naszych rzęs, a przy odpowiednim dobraniu kształtu i długości możemy otrzymać w pełni naturalny efekt.

Do zabiegów polegających na pogrubieniu i podkręceniu naturalnych rzęs należą lifting i laminacja. W trakcie zabiegu kosmetycznego nakłada się na rzęsy specjalny środek zwiększający ich grubość. Następnie laminuje się powierzchnie pogrubionych rzęs, co trwale je podkręca. Osiągnięty efekt przypomina ten po użyciu zalotki i maskary, dlatego malując się na co dzień, Klientki nie muszą już korzystać z tych kosmetyków.

Stylizacja i zabiegi na brwi

Odpowiednia stylizacja brwi potrafi zmienić proporcje i rysy naszej twarzy, ukryć pewne mankamenty i uwydatnić atuty. Jest niezwykle istotnym elementem każdego makijażu, dlatego warto poświęcić brwiom nieco więcej uwagi. Podstawą bez wątpienia jest ich regulacja, podczas której usuwane są zbędne włoski i nadawany jest im odpowiedni kształt. Podobnie jak w przypadku rzęs, brwi także poddaje się zabiegowi liftingu i laminacji. Dzięki niemu włosy są gładkie i błyszczące a przy tym odpowiednio ułożone.

Innym zabiegiem wykonywanym na brwiach jest ich koloryzacja, którą możemy wykonać henną tradycyjną lub pudrową. Zabieg henną tradycyjną trwa około 15 minut i utrzymuje się średnio przez 2 tygodnie. W przypadku wykorzystania henny pudrowej proces może trwać godzinę, ale efekty utrzymują się dłużej – około 3 tygodnie na skórze. Warto podkreślić, że henna pudrowa jest produktem w 100% naturalnym i odżywczym dla naszych brwi. Pozwala osiągnąć wymarzoną geometrię brwi i uzupełnić w nich braki.

Podsumowanie

Odpowiednia stylizacja rzęs i brwi może zmienić nasz wygląd i podkreślić nasze naturalne piękno. Warto poświęcić im trochę uwagi i skorzystać z profesjonalnych usług oferowanych przez wiele salonów kosmetycznych. W naszym salonie możecie przedłużyć rzęsy metodą 1:1 lub 2:1, a także wykonać regulację i hennę brwi w atrakcyjnej cenie.