Oczyszczanie wodorowe dla mężczyzn

Oczyszczanie wodorowe wraz z aplikacją składników aktywnych dla mężczyzn

Skóra męska wymaga intensywnego traktowania

Mężczyźni różnią się od kobiet, zwłaszcza jeśli chodzi o grubość skóry, czy zagęszczenie naczyń krwionośnych. Ich skóra wymaga specjalnego traktowania. Oznaki starzenia się są widoczne później niż u kobiet, jednak ich przebieg jest bardziej intensywny.

Nie tylko kobiety mają problemy z akceptacją siebie i swojego wyglądu. Mężczyźni również zasługują na coś, co pomoże im wyglądać lepiej. Męskie zabiegi na twarz wymagają idealnego dobrania kosmetyków, procedury zabiegów i intensywności. Zabiegi na twarz często są nieuniknione i diametralnie zmieniają życie.

Na czym polega oczyszczanie wodorowe?

Istotną kwestią jest zrozumienie, na czym tak naprawdę polega oczyszczanie wodorowe. Zabieg ten to idealny sposób na odmłodzenie twarzy, ale i również na jej oczyszczenie. Idealnie sprawdzi się na cerze trądzikowej i tłustej, czyli takiej, jaką posiadają mężczyźni najczęściej. Oczyszczanie wodorowe twarzy przebiega w kilku fazach.

 1. Neutralizacja wolnych rodników przez wodór

Pierwszą rzeczą przy oczyszczaniu wodorowym jest skierowanie wody pod wysokim ciśnieniem. Zawarty w wodzie wodór przedostaje się przez mikrokanały do warstwy głębokiej skóry. Następnie, po dotarciu do wolnych rodników następuje reakcja chemiczna, w której wolne rodniki zamieniają się w cząsteczki wody.

 1. Złuszczenie martwego naskórka

Przy odpowiednio dobranej kombinacji kwasów przeprowadzane jest złuszczanie naskórka. To pozwala na usunięcie martwych komórek oraz oczyszczenie porów z sebum i zanieczyszczeń. W taki sposób skóra jest przygotowana do kolejnych etapów.

 1. Dotlenienie

Za pomocą głowicy wprowadzamy w skórę aktywny tlen, który posiada właściwości przeciwbakteryjne, seboregulujące i przeciwzapalne. Poza tym wprowadzenie tlenu pobudza mikrokrążenie w skórze, co przyczynia się do lepszego odżywienia komórek. Dzięki temu skóra staje się promienna, bardziej miękka i wyrównuje się jej koloryt.

 1. Laminowanie

Ten etap zabezpiecza skórę przed działaniem wolnych rodników w przyszłości. Proces polega na umieszczeniu na skórze antyoksydantów.

 1. Wtłaczanie aktywnych substancji do skóry

W tym procesie antyoksydanty są wtłaczane wewnątrz powierzchni skóry. Głowica przykładana do skóry wprawia komórki w ruch.

 1. Lifting bipolarną falą radiową

Polega na wywołaniu termicznego efektu w skórze na drodze działania prądu o wysokiej częstotliwości.

Co się dzieje ze skórą twarzy po zabiegu?

 • Skóra zyskuje blask i zdrowy koloryt,
 • jest zrewitalizowana i nawilżona,
 • zlikwidowanie zbędnych zaskórników, zwężenie porów, złagodzenie stanów zapalnych oraz normalizacja wydzielania sebum
 • zwiększenie napięcia i elastyczności skóry,
 • brak efektów ubocznych.

Oczyszczanie wodorowe wskazania

Wodorowe oczyszczanie twarzy dla mężczyzn to idealna propozycja, dla tych którzy mieszkają w dużych zanieczyszczonych miastach. Zabieg przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry bez względu na wiek. Zabieg najlepiej wykonać, kiedy Wasza skóra jest:

 • zmęczona, szara i pozbawiona blasku,
 • odwodniona
 • wymaga dogłębnego oczyszczenia.

Oczyszczanie wodorowe przeciwwskazania

Zabiegu wodorowego oczyszczania twarzy nie można wykonać, kiedy doskwierają choroby wewnętrzne (nowotwór, cukrzyca, aktywna infekcja, epilepsja oraz inne zaburzenia neurologiczne), choroby skóry (aktywna opryszczka, przerwanie ciągłości skóry), instrumenty medyczne i elektroniczne (rozrusznik serca, aparat słuchowy, nadwrażliwość na prąd elektryczny).