Rekonstrukcja włosów Joico

Rekonstrukcja włosów Joico – na czym dokładnie polega?

Rekonstrukcja włosów Joico to profesjonalny zabieg – dlatego musi być on wykonany przez profesjonalnego, dobrego fryzjera. Jest dostępny jedynie w autoryzowanych salonach fryzjerskich i wymaga specjalistycznej wiedzy, gdyż bez odpowiedniego przeszkolenia fryzjer nie jest w stanie odpowiednio dobrać czasu i siły zabiegu. Nasz wrocławski salon La’Koshi to gwarancja jakości.

Dla kogo?

Kuracja Joico jest szczególnie wskazana dla posiadaczek włosów:

 • łamliwych i kruszących się,
 • zniszczonych i osłabionych,
 • puszących się,
 • silnie przesuszonych,
 • rozjaśnianych.

Jest on więc dedykowany włosom zaniedbanym, wymagającym pielęgnacji i odświeżenia. Dodatkowo, zabieg ten jest polecany jako uzupełnienie koloryzacji włosów, gdyż przedłuża on trwałość koloru i dodatkowo zapewnia włosom specjalną ochronę przed zniszczeniem i zmatowieniem.

Rekonstrukcja włosów Joico składa się z czterech etapów:

 • Oczyszczanie
  Czyli otwarcie łusek włosów i oczyszczenie ich z wszelkich zanieczyszczeń, minerałów i kosmetyków. Osiąga się to dzięki użyciu głęboko oczyszczającego szamponu, mającego również za zadanie przygotować nasze włosy do przyjęcia mikroskładników, które odbudowują strukturę włosa.
 • Wygładzanie
  Wyrównanie porowatości włosów i nadanie im odpowiedniego pH. Dodatkowo, dzięki temu włosy stają się przyjemnie miękkie.
 • Rekonstrukcja
  Intensywna odbudowa włosów z wykorzystaniem płynnej keratyny, mająca za zadanie wypełnić luki w strukturze włosów. Dzięki rozchyleniu łusek, preparat wnika aż do rdzenia włosa i silnie go regeneruje.
 • Nawilżenie
  Intensywne nawilżenie włosów. Po tym etapie włosy będą wygładzone, nabłyszczone i zyskają dodatkową ochronę. Poprawią również swoją elastyczność.

Całość zabiegu to jedynie 60 minut, podczas których włosy zyskują jedwabistą gładkość, odpowiednie dociążenie i piękny, świeży wygląd. Kolejną zaletą zabiegu jest to, że dzięki składowi kosmetyków użytych do regeneracji efekty są natychmiastowe. Zawierają one zestaw 19 aminokwasów – który przypomina naturalną keratynę ludzkich włosów. Składniki pochodzenia naturalnego użyte w produktach Joico to znane ze swojego drogocennego wpływu na włosy roślinne ekstrakty – między innymi aloes, masło Shea czy ekstrakt z orzechów macadamia.

Efekty, które Cię zachwycą

Jest szereg pozytywnych efektów, które zyskujemy po rekonstrukcji Joico. Są to między innymi nawilżenie, scalenie końcówek, duża podatność na układanie i zabezpieczenie włosów przed zabiegiem koloryzacji. Efekty utrzymują się na włosach nawet kilka tygodni.

Jeżeli więc czujesz, że Twoje włosy wymagają odżywienia, nawilżenia i ochrony, ten zabieg jest dla Ciebie! Odwiedzając La’Koshi możesz być pewna, że trafiasz w ręce profesjonalistów. Decydując się na wykonanie zabiegu Joico w naszym salonie, zyskujesz gwarancję jakości i będziesz mogła cieszyć się efektami zabiegu najdłużej jak to tylko możliwe. Rekonstrukcja włosów Joico w La’Koshi może stanowić osobną usługę, a także być dodatkiem do zabiegu strzyżenia lub koloryzacji.