Sposoby na modelowanie sylwetki

Częstym problemem, który występuje podczas chudnięcia, jest pozostający nadmiar tkanki tłuszczowej. Mimo diety i aktywności fizycznej, tłuszcze w niektórych partiach ciała jest szczególnie odporny. Wtedy warto zastanowić się nad jednym z nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej, które modelują sylwetkę, a także ujędrniają ciało i sprawiają, że jest szczuplejsze.

Na czym polega modelowanie sylwetki?

Modelowanie sylwetki to proces składający się z kilku etapów. Podczas modelowania sylwetki bardzo ważne są regularne ćwiczenia, odpowiednio dobrane i zbilansowane posiłki oraz pielęgnacja skóry, po to, aby mogła zostać ona elastyczna i jędrna. Czasem mimo wielu starań i zabiegów, nie osiąga się wymarzonego efektu. Jest to spowodowane tym, że w niektórych miejscach tłuszcz jest bardzo odporny na redukcje. Dotyczy to przeważnie bioder, boczków, piersi oraz pupy.

Modelowanie sylwetki HIFU ultraformer

Jednym z nowocześniejszych metod, które medycyna estetyczna poleca do modelowania sylwetki jest HIFU Ultraformer. Dzięki właściwościom tego zabiegu można zniwelować wiotkość skóry ciała i twarzy oraz opadanie tkanek w okolicach nóg czy ramion. Dodatkowo zabieg powoduje redukcję tkanki tłuszczowej w miejscach, które poddawane są zabiegowi. Cały proces trwa od 60 do 120 minut. Efekty, które można osiągnąć,

  • korzystając z tego sposobu to:
  • odmłodzenie,
  • redukcja zmarszczek,
  • zmniejszenie cellitu,
  • ujędrnieni skóry,
  • zlikwidowanie podwójnego podbródka,
  • modelowanie sylwetki.

modelowanie sylwetki

Modelowanie sylwetki za pomocą HIFU SCIZER

Modelowanie sylwetki za pomocą HIFU SCIZER to metoda, która pozwala zlikwidować największą ilość tkanki tłuszczowej oraz najbardziej odporny cellulit. Zabieg ten polega na szybkim i kontrolowanym niszczeniu komórek tłuszczowych, w okolicach brzucha, ud, ramion i pośladków. Sposób ten zapewnia naturalny efekt oraz wymodelowaną sylwetkę.

ICOONE

Zabieg ICOONE to nowoczesny sposób na modelowanie sylwetki, polecany przez wiele osób. Ta nowa technologia pozwala na dokładną pracę, na tkance łącznej, dzięki czemu skutecznie usuwa cellulit, tłuszcz w niechcianych miejscach, poprawia stan skóry, likwiduje obrzęki oraz blizny. 36 programów sprawia, że urządzenia ma szeroki zakres usług, a każdy znajdzie jakiś zabieg dla siebie. Działania redukujące cellulit czy tłuszcz mogą być wykonywane jednorazowo lub w sesjach po kilkanaście zabiegów.

Radiofrekwencja

Popularnym sposobem, który wymodeluje twoje ciało, jest system radiofrekwencji. Polega on na bezbolesnym ujędrnianiu skóry oraz likwidacji cellulitu i tkanki tłuszczowe. Podczas tego zabiegu wykorzystuje się radiofrekwencje, które są krótkie, mniej bolesne oraz znacznie skuteczniejsze, co powoduje, że nie wymaga on tylu sesji zabiegowych.

W naszym salonie znajdą Państwo najwyższej jakości zabiegi z zakresu modelowania sylwetki. Jeśli mają Państwo jakieś pytania, czy wątpliwości to zapraszamy do kontaktu telefonicznego, a także do rezerwowania terminów!