Zabiegi przeciwzmarszczkowe

Kobiety od wieków imają się rozmaitych sposobów, aby zachować młodość. Teraz jak jeszcze nigdy, oferta skutecznych sposobów na zatrzymanie czasu dla naszej skóry jest ogromna. Każda z nas może przebierać w zabiegach przeciwzmarszczkowych, dostosowanych specjalnie do jej potrzeb. Warto jednak mieć świadomość, z czego możemy wybierać oraz jakich efektów oczekiwać.

Zabiegi przeciwzmarszczkowe i liftingujące Meder Beauty

W przypadku tego typu zabiegów warto przybliżyć terapie ARMA-LIFT. ARMA-LIFT to zabieg, który jest niezastąpiony, kiedy chcemy, aby naszej skórze przywrócono gęstość i promienny wygląd. Terapia jest bezinwazyjna i idealna do odmłodzenia dla dojrzałej, matowej i zmęczonej skóry. Składniki wykorzystywane do niej pobudzają skórę do intensywnej produkcji elastyny oraz kolagenu, dzięki którym skóra jest jędrna i wygładzona. Zabieg ten często stosujemy do przygotowania i regeneracji skóry po inwazyjnych zabiegach chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Zabiegi przeciwzmarszczkowe z kwasami Mediderma

To mało inwazyjne i bardzo skuteczne zabiegi służące pozbyciu się niedoskonałości przy pomocy peelingów chemicznych. Szczerze, czy jest kobieta której nawet drobne zmiany na skórze nigdy nie psują humoru? Wątpliwe. Zatem ten zabieg jest idealny, dla każdej dojrzałej kobiety, która chce poczuć się dobrze we własnej skórze. Złuszczanie skóry po zabiegu jest zależne od mocy oraz stężenia zaaplikowanego kwasu. Kwasy do zabiegu dobierane są dla każdej klientki indywidualnie przez kosmetologa, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie zamierzonego efektu. Zabieg gwarantuje regenerację skóry oraz widoczne spłycenie zmarszczek.

Mezoterapia mikroigłowa NANOPORE ™

Alternatywą dla zabiegów laserowych jest mało inwazyjna i bezpieczna mezoterapia mikroigłowa NANOPORE™, zdecydowany lider na rynku kosmetycznym. Podczas zabiegu wykorzystywane są unikatowe, wymienne, sterylne kartridże z 5 igłami. System mikronakłuć wywołuje w skórze reakcje stymulujące i przeciwzapalne, poprzez kontrolowane uszkodzenie skóry, dzięki czemu komórki w naszej skórze są maksymalnie pobudzone do pracy. W zależności od potrzeb naszej skóry, podczas zabiegu aplikowany jest odpowiedni koktajl specjalistycznych preparatów. Zabieg jest uniwersalny i radzi sobie z różnymi obszarami skóry, zarówno okolic twarzy, jak i na: szyi, dekolcie, ramionach, grzbietach dłoni, brzuchu, pośladkach i udach. Cykl takich zabiegów to około 2-4 zabiegów w odstępie 2-4 tygodni. W ich wyniku uzyskujemy efekt regeneracji i odmłodzenia, ponieważ skóra jest zmuszona do tworzenia nowych włókien kolagenowych i elastyny. Mezoterapia mikroigłowa może być stosowana dla każdego typu skóry, także tej bardzo cienkiej i delikatnej. Zabieg polecany w szczególności w terapii zmarszczek, bądź utraty jędrności i napięcia skóry.

Masaż KOBIDOO – japoński lifting twarzy

Ten zabieg zdecydowanie należy do najprzyjemniejszych i jest to rodzaj sesji terapeutycznych wykonywanych w 5 etapach. Podczas niego dochodzi do masażu tkanek skóry twarzy. Jest to bardzo stara technika masażu, a stosowanie jej w obecnych czasach tylko dowodzi jej skuteczności. W ten przyjemny i bezinwazyjny sposób możemy zredukować zmarszczki mimiczne, podnieść owal twarzy, dodać sprężystości skórze, a nawet stymulować produkcję kolagenu i elastyny. Skutkiem ubocznym zabiegu jest poczucie całkowitego relaksu i odprężenia. Regularne powtarzanie zabiegu gwarantuje długotrwały efekt. Dobór odpowiedniego zabiegu może wydawać się mimo wszystko trudny, dlatego też najlepiej wcześniej skonsultować się ze specjalistą, który oceni stan naszej skóry i dobierze odpowiedni zabieg. Tylko to może stanowić gwarancję oczekiwanych efektów.