Zamykanie naczynek technologią Onetec

Problemy z naczynkami krwionośnymi są dość częstym problemem estetycznym, z którym boryka się wiele osób. Zazwyczaj jest to spowodowane genetyką, jednak na kondycję naczynek wpływają również inne czynniki, takie jak stres, dieta, palenie papierosów czy też nieodpowiednia pielęgnacja skóry. Na szczęście istnieją sposoby na pozbycie się tych problemów. Jednym z nich jest zamykanie naczynek technologią Onetec.

Czym jest technologia Onetec?

Onetec to jedna z najnowocześniejszych technologii zamykania naczynek krwionośnych. Wykorzystuje ona energię świetlną o długości fali 1064 nm, która pozwala na selektywną termolizę czerwonych naczynek. Technologia ta działa na zasadzie skierowanego działania światła, dzięki czemu doskonale sprawdza się w przypadku problemów z naczynkami.

Jakie są zalety zamykania naczynek technologią Onetec?

Jedną z największych zalet technologii Onetec jest to, że stanowi ona bezinwazyjny i bardzo skuteczny sposób na pozbycie się problemów z naczynkami krwionośnymi. Metoda ta jest bardzo precyzyjna i bezpieczna, a jednocześnie daje szybkie efekty. Podczas zabiegu nie występują żadne skutki uboczne, a pacjenci mogą wracać do codziennych czynności od razu po zakończeniu procedury.

laser - technologia onetec

Jak wygląda zabieg?

Zabieg zamykania naczynek technologią Onetec jest bardzo prosty i bezbolesny. Przed jego rozpoczęciem skóra jest oczyszczana i dezynfekowana. Następnie lekarz aplikuje na skórę specjalny żel, który ułatwia przepływ światła i zabezpiecza przed ewentualnymi poparzeniami. W trakcie zabiegu na skórę kierowane są impulsy świetlne, które powodują termiczną reakcję w czerwonych naczynkach krwionośnych. Ostatnim etapem jest chłodzenie skóry za pomocą specjalnego urządzenia, co pozwala na zmniejszenie zaczerwienienia i złagodzenie ewentualnych podrażnień.

Po zakończeniu zabiegu pacjent może od razu wrócić do codziennych czynności. Jedynym zaleceniem jest unikanie opalania i stosowanie kremów z filtrem przeciwsłonecznym przez kilka dni po zabiegu.

Jak przygotować się do zabiegu?

Przed zabiegiem zamykania naczynek technologią Onetec, warto przestrzegać kilku prostych zasad, które mogą wpłynąć na skuteczność procedury oraz na uniknięcie ewentualnych powikłań. Na kilka dni przed zabiegiem dobrze jest unikać opalania czy korzystania z solarium, stosować kremy z wysokim filtrem przeciwsłonecznym, a także nie używać kosmetyków zawierających kwasy i retinoidy. Przed zetknięciem się z technologią Onetec należy również zrezygnować z jedzenia ciężkich posiłków, takich jak smażone na głębokim tłuszczu mięso czy słodycze oraz zwiększyć ilość spożywanej wody.

Zamykanie naczynek technologią Onetec to bezpieczny i skuteczny sposób na pozbycie się problemów z naczynkami krwionośnymi. Jest to metoda bezbolesna i nieinwazyjna, która daje szybkie i trwałe efekty. Przed przystąpieniem do niej warto skonsultować się z doświadczonym specjalistą, który dobierze odpowiednią dawkę energii świetlnej oraz zadba o właściwe zabezpieczenia dla danego typu skóry. Zadzwoń do nas i umów się na zabieg już teraz!