Masaż leczniczy, refleksologia stóp oraz świecowanie uszu:


Masaż leczniczy

masaż1Indywidualnie dobrany, intensywny masaż działający kojąco na całe ciało. Bardzo dobrze sprawdzi się przy wszelkich bólach głowy, pleców, szyi, stawów czy nawet brzucha. Poprawi trawienie oraz ukrwienie narządów wewnętrznych, przyniesie natychmiastową ulgę rozluźniając mięśnie co bezpośrednio wpłynie na lepsze samopoczucie. Idealnie sprawdzi się dla osób żyjących w dużym stresie, wykonujących zawód z siedzącym trybem pracy lub uprawiających regularnie sport. Masaż uzupełniany jest o pinoterapię czy bańkę chińską wedle potrzeby klienta.

 
Masaż leczniczy 60 min 120,00 zł

Refleksologia stóp


Refleksologia/refleksoterapia stóp jest to metoda leczniczego masażu stóp, w której stymulowane są określone punkty i strefy odruchowe na stopach, odpowiadające poszczególnym narządom i układom ludzkiego ciała,  niezwykle skuteczna forma terapii i relaksacji - jedna z podstawowych metod medycyny alternatywnej i komplementarnej.

Korzyści refleksologii :  
Refleksologia stóp 50-60 min 120,00 zł

Świecowanie uszu

Świecowanie, konchowanie uszu to zabieg oczyszczający zatoki szczękowe, nosowe, czołowe, uwalniający od katarów, nieżytów nosa, przeziębień, bólów głowy, bólów uszu, alergii, kłopotów z zatokami, od szumów w uszach, pomagający przy problemach z równowagą, zawrotach i bólach głowy, a także poprawiający oddychanie.
Świece, konchy mają postać rurki lub stożka zrobionego z płótna bawełnianego nasączonego ziołami, pyłkiem pszczelim, olejkami eterycznymi.
Zabieg świecowania, konchowania uszu polega na włożeniu zapalonej świecy do ucha, która działa na zasadzie komina rozpuszczając woskowinę i wyciągając ją na zewnątrz.
 
Świecowanie uszu 50-60 min 70 zł