ICOONE® lifting- twarz, szyja, dekolt

Icoone lifting to nieinwazyjna metoda polecana w szczególności dla osób pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga.
Zabieg jest idealny do stosowania w miejscach trudno dostępnych i wymagających dużej delikatności. Efektem jest wielowymiarowy masaż leczniczy połączony z drenażem limfatycznym. Jest to nieinwazyjna metoda polecana w szczególności dla osób pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga.

Zabiegi na twarz obejmują twarz, szyję oraz dekolt, kontur ust i oczu oraz głębokie zmarszczki. W zależności od potrzeby skóry mogą działać drenująco, odmładzająco bądź liftingująco.
System głowic ROBOMINI i ROBOMIKRO umożliwia precyzyjny masaż twarz, szyi i dekoltu. Dzięki wymiennym końcówkom głowic, bez problemu można opracować delikatne i wrażliwe okolice oczu oraz ust. ICOONE® to zauważalny już po pierwszym zabiegu efekt liftingu bez interwencji chirurgicznej!

+

Termolifting Venus Legacy to inowacyjna metoda to połączenie multipolarnej fali radiowej (RF) z impulsowym polem magnetycznym (Magnetic Pulse Therapy) oraz technologii VariPulse™. Pozwala pozbyć się Twoich problemów zwiększając elastyczność skóry ciała i twarzy.
Szybkie, homogeniczne i w 100% bezpieczne podniesienie temperatury tkanki niezależne od typu skóry. Przy pomocy opatentowanej technologii (MP)2, Venus Legacy wytwarza kojącą i terapeutyczną matrycę ciepła na skórze.

Ujędrnianie skóry i redukcja zmarszczek – to wszystko pojawia się w wyniku reakcji termicznej wywołanej wielobiegunowymi falami radiowymi, która powoduje w tkance stymulującą naturalną regenerację organizmu. Ta automatyczna regeneracja daje powyższe efekty.
Zabiegi Venus Legacy są nieinwazyjne i bezbolesne, wielu pacjentów porównuje zabieg do masażu rozgrzanym kamieniem.
Połączenie tych dwóch technologii daje spektakularne efekty, efekty widoczne po pierwszym zabiegu: redukcja zmarszczek, efekt liftingu bez użycia igły i skalpela, odmłodzenie okolic dekoltu, szyi, twarzy, poprawa konturu ust i oczu.

pojedyńczy (90 min) 190 zł
w karnecie 4 zabiegów (90 min) 170 zł
w karnecie 6 zabiegów (90 min) 160 zł