Szkolenie z techniki - Japońskiego liftingu twarzy KOBIDO

Klienci salonów coraz częściej oczekują spektakularnych efektów bez inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Na przeciw wychodzi świetna alternatywa w postaci liczących już 500 lat technik japońskich, którą można wykonać jako jednorazową sesję bankietową przed wielkim wyjściem, bądź jako serię zabiegów intensywnie liftingujących, jednocześnie dając klientowi ogromną dawkę relaksu i odpoczynku.

Jest to najbardziej zaawansowana technicznie forma masażu dająca spektakularne efekty. Masaż jest zbudowany z 48 starożytnych technik masażu tkanek głębokich podzielonych na 5 modułów: rozluźnienie, relaks, drenaż, lifting i akupresura.

Masaz kolaz small


Jakich efektów terapeutycznych możesz spodziewać się wykonując masaż: Efekty zabiegu widoczne są już po pierwszej sesji, jednak aby uzyskać efekt długotrwały, należy przeprowadzić od kilku do kilkunastu zabiegów w odstępach od kilku dni do paru tygodni, a następnie przeprowadzać sesje przypominające w zależności od potrzeb.
gab11gab15gab14gab12


Podczas kursu dużą uwagę skupiamy na technicznej stronie zabiegu, każdy kursant ma okazję kilkukrotnie przeprowadzić zabieg oraz poczuć oddziaływanie każdej z tych technik na sobie.
Na szkoleniu kursanci otrzymują skrypt z dokładnym opisem technik masażu.
Grupy liczą 2-4 osoby w przypadku kursów 2-dniowych oraz 6 -12 osób w przypadku kursów 3-dniowych

Cena szkolenia: 2 000 zł
W celu sprawdzenia dostępności miejsc na kursie, należy wysłać maila podając swoje imię i nazwisko, nazwę kursu i termin: szkolenia@lakoshi.pl
Poniżej podajemy dostępne terminy i lokalizację:

 
11 - 12 lipca 2020r. Wrocław
10 - 11 sierpnia 2020r. Wrocław
21 - 22 września 2020r. Wrocław