Mezoterapia igłowa twarzy:

Mezoterapia igłowa twarzy polega na dostarczeniu substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry, w celu jej nawilżenia, regeneracji, odżywienia i opóżnienia procesów starzenia.

Koktajl zabiegowy zawierający substancje aktywne (takie jak między innymi kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy i minerały) podawany jest za pomocą iniekcji, czyli jest bezpośrednio wstrzyknięty w miejsce zabiegowe. Dzięki temu składniki docierają bezpośrednio do skóry właściwej, omijając w ten sposób barierę jaką stanowi warstwa rogowa naskórka. Dodatkowo mikronakłucia wywołują kontrolowany stan zapalny, który pobudza komórki do produkcji kolegenu i elastyny. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, przez co jest praktycznie bezbolesny. Efekty mezoterapii, takie jak rozświetlenie, odżywienie i zwiększenie poziomu nawilżenia skóry są odczuwalne już po pierwszym zabiegu. Jednak w celu uzyskania jak najlepszych efektów, w tym silnej prewencji przeciwzmarszczkowej zalecana jest seria minimum 3-5 zabiegów, w odstępach nie dłuższych niż 2 tygodnie.

Oferujemy również mezoterapię skóry głowy, w celu pobudzenia mikrokrążenia, odżywienia cebulek włosowych i skóry głowy. Dzięki czemu efektem zabiegu jest wzrost nowych włosków, wzmocnienie i spowolnienie wypadania obecnych oraz odżywienie skóry głowy. W przypadku mezoterapii skóry głowy zalecamy wykonanie minimum 4 zabiegów, ale w odstępie 7-10 dni.

W celu uzyskania efektu długofalowego, czyli jak najdłuższego podtrzymania efektów mezoterapii, należy wykonywać serie zabiegowe średnio 2 razy do roku, oraz po zakończeniu każdej serii tzw. zabiegi “przypominające” raz na 4-6 tygodni. Tak zaplanowana kuracja lecznicza w znacznym stopniu spowalnia procesy starzenia.

Efekty po serii zabiegowej:

- rozświetlenie skóry
- wzrost poziomu nawilżenia
- dogłębne odżywienie oraz zagęszczenie skóry
- produkcja nowych włókien kolagenowych I elastynowych
- wzrost napięcia skóry
- rozjaśnienie cieni pod oczami
- wypłycenie drobnych zmarszczek
- opóźnienie procesów starzenia się skóry
- stymulacja procesów naprawczych
- wzmocnienie włosów oraz spowolnienie ich wypadania

 

Mezoterapia igłowa - twarz (45-60 min) 460 zł
Mezoterapia igłowa - twarz, szyja, dekolt (60 min) 450 zł
Mezoterapia igłowa - oczy (30-40 min) 250 zł
Mezoterapia igłowa - skóra głowy (30-40 min) 450 zł
Mezoterapia igłowa - ciało Lipoliza  1 ampułka (30-40 min) 220 zł