Mezoterapia mikroigłowa 

ARMA LIFT NANOPORE- dermatologiczna terapia silnie liftngującaa z mezoterapią mikroigłową

W efekcie zabiegu skóra jest bardziej napięta, promienna i nawilżona. W połączeniu z mezoterapią mikroigłową następuje intensywne wtłoczenie składników aktywnych w komórki skóry oraz pobudzenie do odbudowy włókien kolagenowych.


Mezoterapia mikroigłowa NANOPORE LIFT z czynnikami wzrostu (twarz + szyja + dekolt)

NANOPORE ™ to bezkonkurencyjny lider na rynku kosmetycznym. Dzięki opatentowanej technologii mikronakłuć wykorzystującej pulsacyjne ruchy jest bardzo efektywnym i bezpiecznym zabiegiem. Zaawansowany proces zabiegu, podczas którego wykorzystujemy unikatowe, wymienne, sterylne kartridże z 5 igłami, gwarantuje nam bezpieczeństwo i najwyższą higienę zabiegu.NANOPORE™ ma możliwość regulacji głębokości iniekcji w zakresie od 0,25 mm do 2,5 mm, co pozwala w pełni kontrolować przebieg zabiegu w

zależności od reakcji skóry, co jest niemożliwe w przypadku pracy z derma-rollerami.Dzięki opatentowanej technologii jest to bardzo bezpieczna i efektywna procedura.

Mezoterapia mikroigłowa NANOPORE ™ pobudza procesy regeneracyjne zachodzące w skórze, dzięki czemu w naturalny sposób stymuluje odnowę skóry. Zabieg ten sprawia, ze nasze komórki skóry zostają maksymalnie pobudzone do pracy. System mikronakłuć wywołuje w skórze reakcje stymulujące i przeciwzapalne, które uruchamiają kaskadę zdolności naprawczych skóry. Dzięki swojej wszechstronności możemy wykonywać nim zabiegi o różnym spectrum działania zarówno na twarzy jak i ciele. Doskonale radzi sobie z problematycznymi, małymi obszarami takie jak okolica ust czy oczu. Cykl zabiegowy zwykle obejmuje ok.2-4 zabiegów wykonywanych w odstępach 2-4 tygodni.


Mezoterapia mikroigłowa z czynnikami wzrostu - twarz (60 min) 350 zł
Mezoterapia mikroigłowa z czynnikami wzrostu - twarz (w pakiecie 6 zabiegów) (60 min) 330 zł
Mezoterapia mikroigłowa z czynnikami wzrostu - twarz (w pakiecie 3 zabiegów) (60 min) 340 zł
Mezoterapia mikroigłowa z czynnikami wzrostu - twarz, szyja, dekolt (60 min) 450 zł
ARMA LIFT Nanopore- dermatologiczna terapia silnie liftngującaa z mezoterapią mikroigłową (100 min) 400 zł