Oczyszczanie wodorowe wraz z aplikacją składników aktywnych dla mężczyzn

Skóra męska wymaga intensywnego traktowania

 Mężczyźni różnią się od kobiet, zwłaszcza jeśli chodzi o grubość skóry, czy zagęszczenie naczyń krwionośnych. Ich skóra wymaga specjalnego traktowania. Oznaki starzenia się są widoczne później niż u kobiet, jednak ich przebieg jest bardziej intensywny.
 
Nie tylko kobiety mają problemy z akceptacją siebie i swojego wyglądu. Mężczyźni również zasługują na coś, co pomoże im wyglądać lepiej. Męskie zabiegi na twarz wymagają idealnego dobrania kosmetyków, procedury zabiegów i intensywności. Zabiegi na twarz często są nieuniknione i diametralnie zmieniają życie.

Na czym polega oczyszczanie wodorowe?

 Istotną kwestią jest zrozumienie, na czym tak naprawdę polega oczyszczanie wodorowe. Zabieg ten to idealny sposób na odmłodzenie twarzy, ale i również na jej oczyszczenie. Idealnie sprawdzi się na cerze trądzikowej i tłustej, czyli takiej, jaką posiadają mężczyźni najczęściej. Oczyszczanie wodorowe twarzy przebiega w kilku fazach.
  1. Neutralizacja wolnych rodników przez wodór
Pierwszą rzeczą przy oczyszczaniu wodorowym jest skierowanie wody pod wysokim ciśnieniem. Zawarty w wodzie wodór przedostaje się przez mikrokanały do warstwy głębokiej skóry. Następnie, po dotarciu do wolnych rodników następuje reakcja chemiczna, w której wolne rodniki zamieniają się w cząsteczki wody.
  1. Złuszczenie martwego naskórka
Przy odpowiednio dobranej kombinacji kwasów przeprowadzane jest złuszczanie naskórka. To pozwala na usunięcie martwych komórek oraz oczyszczenie porów z sebum i zanieczyszczeń. W taki sposób skóra jest przygotowana do kolejnych etapów.
  1. Dotlenienie
Za pomocą głowicy wprowadzamy w skórę aktywny tlen, który posiada właściwości przeciwbakteryjne, seboregulujące i przeciwzapalne. Poza tym wprowadzenie tlenu pobudza mikrokrążenie w skórze, co przyczynia się do lepszego odżywienia komórek. Dzięki temu skóra staje się promienna, bardziej miękka i wyrównuje się jej koloryt.
  1. Laminowanie
Ten etap zabezpiecza skórę przed działaniem wolnych rodników w przyszłości. Proces polega na umieszczeniu na skórze antyoksydantów.
  1. Wtłaczanie aktywnych substancji do skóry
W tym procesie antyoksydanty są wtłaczane wewnątrz powierzchni skóry. Głowica przykładana do skóry wprawia komórki w ruch.
  1. Lifting bipolarną falą radiową
Polega na wywołaniu termicznego efektu w skórze na drodze działania prądu o wysokiej częstotliwości.

Co się dzieje ze skórą twarzy po zabiegu?

Oczyszczanie wodorowe wskazania

 Wodorowe oczyszczanie twarzy dla mężczyzn to idealna propozycja, dla tych którzy mieszkają w dużych zanieczyszczonych miastach. Zabieg przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry bez względu na wiek. Zabieg najlepiej wykonać, kiedy Wasza skóra jest:

Oczyszczanie wodorowe przeciwwskazania

Zabiegu wodorowego oczyszczania twarzy nie można wykonać, kiedy doskwierają choroby wewnętrzne (nowotwór, cukrzyca, aktywna infekcja, epilepsja oraz inne zaburzenia neurologiczne), choroby skóry (aktywna opryszczka, przerwanie ciągłości skóry), instrumenty medyczne i elektroniczne (rozrusznik serca, aparat słuchowy, nadwrażliwość na prąd elektryczny).