SZKOLENIE:
Mezoterapia mikroigłowa

CENA:
Indywidualne: 1500 zł
Grupowe: 1200 zł

CZAS TRWANIA: 4/5 h

PROWADZĄCY: Weronika Szwajcowska – kosmetolog i szkoleniowiec z 10-letnim stażem, specjalizujący się w terapiach łączonych.

Opis zabiegu

Zabieg mezoterapii mikroigłowej (pracujemy na urządzeniach typu pen) to nowoczesna technologia, polegająca na wykonaniu mikronakłuć w skórze o regulowanej głębokości (od 0,25 do 2,5mm). Pozwala na wprowadzenie substancji aktywnych zawartych w koncentratach w głąb skóry na określoną głębokość, przy pomocy pulsujących igieł. Podczas zabiegu wprowadzane są preparaty o właściwościach nawilżających, odżywczych, napinających. Powstałe mikrourazy stymulują naturalne zdolności organizmu do naprawy skóry.

Celem zabiegu jest znaczna poprawa kondycji skóry, przywrócenie właściwego nawilżenia, odżywienie, spłycenie głębokich zmarszczek, oraz przywrócenie skórze naturalnego, zdrowego kolorytu.

Zastosowana technologia pozwala na precyzyjną pracę, a także minimalizuje uczucie bólu oraz dyskomfortu dla pacjenta podczas zabiegu. Bezpośrednio po zabiegu może być odczuwalne lekkie swędzenie i delikatne pieczenie. Skóra jest zaczerwieniona, może pojawić się delikatny obrzęk, który powinien ustąpić po kilku godzinach. Po zabiegu należy unikać ekspozycji na promieniowanie słoneczne przez min 6 tyg.

Wskazania do zabiegu: skóra wymagająca regeneracji, drobne, płytkie zmarszczki, odżywienie skóry, występowanie blizn potrądzikowych i pooperacyjnych, rozstępy, rozszerzone pory, przebarwienia skóry, odmłodzenie dłoni, cienka i delikatna skóra.

Program szkolenia:

Szkolenie składa się z 2 etapów:

Podczas której zdobędziesz szczegółową wiedzę na temat przygotowania, teorii, wskazań i przeciwwskazań do zabiegu, zaleceń po oraz higieny.

Podczas której wykonasz samodzielnie zabiegi pod okiem specjalisty.

Wypełnij formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania: