Terapeuta ANTI-AGING


3
To jedyne w Polsce tak unikatowe szkolenie! 

Rynek kosmetologii rozwija się w zawrotnym tempie polecając wciąż nowsze techniki walki z oznakami starzenia, często stojące na krawędzi etyki i bezpieczeństwa. Ich skutki uboczne często widoczne sa po kilku a nawet kilkunastu latach. Dzięki trendowi powrotu do natury i pradawnych technik coraz częściej Klienci doceniają naturalne, posiadające kilkusetletnią tradycję techniki samouzdrawiania organizmu. Ich skuteczność jest niepodważalna, poparta widocznymi efektami, a brak skutków ubocznych jeszcze bardziej zachęca do pójścia w ten rodzaj terapii.

Podążając za potrzebą zebrania w jednym miejscu i czasie wielu różnych technik manualnych pracy z twarzą oraz wiedzy zebranej z różnych dziedzin, stworzyliśmy unikatowe szkolenie. Obszerna wiedza, jaką przekazujemy będzie doskonałą podstawą do rozpoczęcia przez Ciebie wspaniałej podróży jaką jest pomaganie osobom chcącym poprawić swój wygląd w sposób naturalny. Staniesz się ekspertem i dzieląc się wiedzą ze swoimi Klientami szybko zdobędziesz uznanie i staniesz się mistrzem w swojej dziedzinie.

Szkolenie - slajd

Kto może uczestniczyć w szkoleniu?

Szkolenie dedykowane jest osobom, które chcą rozpocząć przygodę z naturalnymi terapiami twarzy.
Skierowane jest zarówno do osób nie mających przygotowania kierunkowego, jak i do kosmetologów i fizjoterapeutów, dla których szkolenie będzie uzupełnieniem ich wiedzy akademickiej i dokształceniem w zakresie manualnej pracy skierowanej na efekt anti-aging.
Gdzie odbywa się szkolenie?

Szkolenie odbywa się we Wrocławiu w pięciu dwu-dniowych zjazdach weekendowych. Dokładne miejsce szkolenia będzie podane przed rozpoczeciem danej edycji szkoleniowej. Szkolenie odbywa się w grupach maks 10-12 osobowych.

IMG_20200712_115854

Kto prowadzi szkolenie?

Prowadzącym szkolenie jest założycielka Akademii - Agnieszka Świercz, która od 10 lat prowadzi własne salony kosmetyczne, terapeutka ajurwedy, naturoterapeutka, beuty couch, absolwentka wielu technik manualnej pracy z twarzą, studentka dr Shogo Mochizuki Kobido Tokyo Japan oraz Piyush Mittal Indie, czynny terapeuta anti-aging pracująca m.in technikami rozluźniania powięziowego, masażu transbukalnego, beuty tapingu, masażu próżniowego, akupunktury kosmetycznej itp.


Skrócony program szkolenia:

1.    Wprowadzenie do terapii anti-aging, przegląd technik anti-aging, omówienie rodzajów i przyczyn starzenia, sekrety długowieczności, omówienie różnych podejść do metod walki z oznakami starzenia, współczesna kosmetologia i medycyna estetyczna.
2.    Psychologia rozmów z Klientem, oleje i kosmetyki stosowane w naturalnych terapiach anti-aging, przygotowanie miejsca pracy, mikrobion skóry, podstawy świadomej kosmetologii.
3.    KOBIDO – japoński lifting twarzy – moduł I
4.    KOBIDO – japoński lifting twarzy – moduł II
5.    Mukabhyanga i Shiroabhyanga – ajurwedyjski masaż głowy i twarzy
6.    Masaż próżniowy bańką chińską, masaż GUA-SHA, 
7.    Akupunktura twarzy, rozluźnianie stawu rzuchwowo-skroniowego
8.     Psychobiologia twarzy - wpływ chorób, emocji i cech charakteru na wygląd twarzy. Medytacja i pranajama – nauka techniki oddychania wg Ajurwedy, wpływ pracy przepony na wygląd twarzy.
9.    Ziołolecznictwo w terapiach anti-aging. Kinesiotaping bioestetyczny
10.   Joga twarzy, techniki automasaży jako wsparcie terapii gabinetowej

Co zawiera cena kursu?

Oprócz wiedzy, umiejętności i mile spędzonego czasu otrzymasz również:
- obszerny skrypt szkoleniowy
- certyfikat potweirdzające nabyte umiejętności
- zestaw startowy do zabiegów (bańki chińskie, płytki gua-sha, oleje do masażu, taśmy tapingowe)
- karty zabiegowe dla Pacjentów/Klientów
- słodki poczęstunek i napoje w przerwach szkolenia
Ewentualne zakwaterowanie po stronie uczestnika szkolenia.

Cena kursu i rezerwacja:

Koszt kursu: wpłata jednorazowa – 6800 zł (przy zgłoszeniu) lub 5 rat po 1500 zł każda (opłaty ratalne płatne przy wpisowym i przed każdym kolejnym zjazdem).
Opłata rezerwacyjna w przypadku wyboru systemu ratalnego 1500 zł, płatna podczas zgłoszenia uczestnictwa. Wystawiamy faktury.
Ilość miejsc ograniczona.

Rezerwacja miejsca na szkoleniu:

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo: szkolenia@lakoshi.pl. Po zgłoszeniu i potwierdzeniu, że posiadamy wolne miejsca, wyślemy Ci dane do wpłaty zaliczki oraz umowę szkoleniową do podpisu.
Szczegóły: tel. 662 107 758

Terminy - edycja I 
9-10.04.2022r.
14-15.05.2022r.
11-12.06.2022r.
9-10.07.2022r.
23-24.07.2022


Terminy - edycja II - 6 wolnych miejsc
10-11.09.2022r.
8-9.10.2022r.
5-6.11.2022r.
3-4.12.2022r.
14-15.01.2023r.

Pomagamy w pozyskaniu dotacji z KFS
wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych 2.02/00141/2020
Uwaga! W celu sprawdzenia możliwości uzyskania dotacji należy śledzić stronę internetową swojego powiatowego Urzędu Pracy w zakresie ogłoszenia o naborze do KFS. Dotację mogą uzyskać jedynie osoby będące czynnym pracodawcą, dla siebie lub swoich pracowników. Czas pozyskania dotacji od momentu ogłoszenia w PUP, to od 1-go do nawet 10-ciu miesięcy.