Zabiegi liftingujące na twarz z kwasami Mediderma:

Zabiegi, w których wykorzystuje się peelingi chemiczne to skuteczny i mało inwazyjny sposób na pozbycie się niedoskonałości cery.
Kwasy dobierane są przez naszego kosmetologa indywidualnie w zależności od problemu lub pożądanego efektu. Złuszczanie skóry po zabiegu jest zależne od mocy oraz stężenia zaaplikowanego kwasu. W przypadku zabiegów liftingujacych im większe złuszczanie tym większa regenacja skóry i widoczne spłycenie zmarszczek. Zabieg można rozszerzać o dodatki, np. witaminę C, nanomaski, dodatek rozświetlający skórę. 


Mediderma zabieg liftingujący na twarz podstawowy (terapia kwasami)   (50 min)   180,00 zł
Indywidualny dobór kwasów pozwala na to, aby w skuteczny sposób uporać się z problemami dotykającymi skórę. Podczas zabiegu otrzymasz fachową poradę na temat pielęgnacji domowej. 

Mediderma zabieg liftingujący na twarz rozszerzony (terapia kwasami)   (60 min)   210,00 zł
 Jest to zabieg z wykorzystaniem indywidualnie dobranych kwasów rozszerzonych o dodatek wspomagający efekt zabiegu  (witamina C).

Mediderma zabieg liftingujący na twarz ekskluzywny (terapia kwasami)   (75 min)   240,00 zł
Najbardziej rozbudowana wersja zabiegu z użyciem kwasów, którego zwieńczeniem jest nałożenie wyciszającej maski na bazie różowej glinki. 

Mediderma Ferulac System + Retinol   (75 min)   270,00 zł

Dermapen - Nanopore + Mediderma serum - terapia Meso Cit z czynnikami wzrostu - twarz   (75 min)   280,00 zł
Dermapen - Nanopore + Mediderma serum - terapia Meso Cit z czynnikami wzrostu - twarz + szyja + dekolt   (100 min)   350,00 zł
Dermapen - Nanopore + Mediderma serum - terpia Meso Cit z czynnikami wzrostu + dermomaska Meder Beauty - twarz   (90 min)   330,00 zł
Dermapen - Nanopore + Mediderma serum - terapia Meso Cit z czynnikami wzrostu + dermomaska Meder Beauty - twarz + szyja + dekolt   (110 min)   420,00 zł

Masaż twarz + szyja + dekolt   (45 min)   100,00 zł

3- Retises Ct   (45 min)   250,00 zł

Masaż KOBIDO - japoński lifting twarzy

kobidoMasaż Kobido to jedna z nastarszych i najtrudniejszych technik masażu, zarezerwowana przez lata jedynie dla członków rodzin królewskich. Celem masażu jest redukcja zmarszczek mimicznych twarzy, podniesienie owalu, dodanie sprężystości skórze, stymulacja produkcji kolagenu i elastyny oraz ujędrnienie. Dodatkową niewątpliwą korzyścią masażu jest pełen relaks i odprężenie. Efekty zabiegu widoczne są już po pierwszej sesji, jednak aby uzyskać efekt długotrwały, należy przeprowadzić od kilku do kilkunastu zabiegów w odstępach 2-4 tygodnie, a następnie przeprowadzać sesje przypominające w zależności od potrzeb.

Masaż składa się z pięciu etapów, takich jak:
Efekty masażu:
Masaż Kobido (60 min) 180,00 zł
Masaż Kobido - w pakiecie powyżej 6 zabiegów (60 min) 150,00 zł
Masaż Kobido Med (peeling (jeśli wymagany) + masaż + maska liftingująca) (80 min) 240,00 zł
Masaż Kobido Med (peeling (jeśli wymagany) + masaż + maska liftingująca) - w pakiecie powyżej 6 zabiegów (80 min) 200,00 zł