Zabiegi na ciało:


Abhyanga - ajurwedyjski masaż całego ciała

lomi lomi mężczyzna

W ajurwedzie nakładanie oleju na skórę poprzez masaż w określonych kierunkach nazywany jest abhyanga.

Masaż poprawia krążenie krwi, ułatwia usuwanie toksyn z organizmu, łagodzi zmęczenie fizyczne i psychiczne, poprawia funkcjonowanie układu mięśniowo-szkieletowego, usuwa sztywność i ociężałość organizmu oraz prowadzi do uczucia lekkości. Pomaga w utrzymaniu zgrabnej sylwetki, regeneruje tkanki, redukuje masę ciała i tkankę tłuszczową, wspomaga rozwój całego ciała.

 
Abhyanga - ajurwedjski masaż całego ciała (60 min) 160,00 zł
Abhyanga + Mukhaabhyanga + Shiroabhyanga - masaż całego ciała, głowy oraz twarzy (120min) 260,00 zł

Afrykański masaż masłem shea

masaż leczniczy dla panówAfrykański masaż masłem shea to czas luksusowego relaksu i zastrzyk energii witalnej dla ciała i umysłu.

Jest to masaż, który niezwykle odpręża mięśnie, wprowadza ciało w stan głębokiej relaksacji a skórę pozostawia niezwykle gładką, elastyczną i odżywioną. Ponadto masło shea używane do tego masażu, to produkt całkowicie naturalny nierafinowany, posiada wiele drogocennych składników, takich jak witaminy A, E, F oraz kwasy tłuszczowe. W okresie jesienno zimowym odbudowuje strukturę lipidową skóry, niezwykle nawilża i działa przeciwstarzeniowo poprzez likwidację wolnych rodników. Wygładza skórę i stymuluje krążenie krwi, dzięki czemu komórki całego ciała stają się lepiej odżywione. Przyśpiesza metabolizm, wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn, co może ułatwić odchudzanie.

W okresie letnim zabezpiecza w delikatny sposób skórę przed działaniem negatywnego promieniowania UV, ale także wspomaga skórę w optymalnym wchłanianiu energii słonecznej, która stymuluje wytwarzanie witaminy D3 w organiźmie.

Masaż wykonywany jest na całej tylnej części ciała.

Afrykański masaż masłem shea (45 - 60 min) 160,00 zł

Masaż tybetański

masaż3Holistyczny masaż wyrównujący energię 5 żywiołów, które krążą w ciele. Większość z nas ma je w dysharmonii, a dzięki wschodnim terapiom zewnętrznym możemy doprowadzić je do równowagi. Intensywność masażu dobierana jest do typu pacjenta i dnia, może być intensywny lub delikatny. Działa na każdym poziomie, zarówno mentalnym jak i cielesnym. Poprawia ukrwienie w organizmie, dzięki czemu wszystkie narządy w organizmie zaczynają lepiej pracować. Może być uzupełniony o bańkę lekarską, moksoterapię czy pinopresurę.

 
Masaż tybetański (60-90 min) 160,00 zł

Wyciszający masaż relaksacyjny

masaż1Masaż jest delikatny, wykonywany na gorącym oleju, wprowadza w stan relaksacji i spokoju umysłu. Terapeuta nie używa żadnych gwałtownych technik podczas sesji, wszystkie ruchy są bardzo subtelne co pomaga przejść w stan medytacji podczas masażu. Dryfowanie na granicy snu i jawy przy relaksacji jest pożądanym objawem pomagającym wyłączyć myślenie oraz mocno doświadczyć spokoju. Bardzo dobry wybór dla osób żyjących w pędzie a nielubiących mocnych technik masażu.


 
Wyciszający masaż relaksacyjny 60 min 160,00 zł

Masaż leczniczy

masaż leczniczy dla panówIndywidualnie dobrany, intensywny masaż działający kojąco na całe ciało. Bardzo dobrze sprawdzi się przy wszelkich bólach głowy, pleców, szyi, stawów czy nawet brzucha. Poprawi trawienie oraz ukrwienie narządów wewnętrznych, przyniesie natychmiastową ulgę rozluźniając mięśnie co bezpośrednio wpłynie na lepsze samopoczucie. Idealnie sprawdzi się dla osób żyjących w dużym stresie, wykonujących zawód z siedzącym trybem pracy lub uprawiających regularnie sport. Masaż uzupełniany jest o pinoterapię czy bańkę chińską wedle potrzeby klienta.

 
Masaż leczniczy 60 min 120,00 zł
 

Horme - lecznicza terapia mongolska

horme dla panówMongolska terapia rozgrzewająca ciało i uspokajająca umysł. Podczas sesji terapeuta przykłada ciepły woreczek z ziołami do konkretnych punktów na ciele wprowadzając w stan głębokiej relaksacji. Technika może być stosowana w połączeniu z innym masażem lub jako oddzielna terapia. Bardzo dobrze sprawdza się dla osób nerwowych, żyjących w stresie, po traumatycznych wydarzeniach, mętlikiem w głowie lub po prostu na zakończenie pracowitego tygodnia. Świetnie działa na kobiety po porodzie oraz na PMS.

 
Horme - terapia mongolska 30 min 90,00 zł
Horme - terapia mongolska (jako dodatek do innego zabiegu) +20 min +40,00 zł

Masaż gorącymi kamieniami

masaż kamieniamiMasaż gorącymi kamieniami bazaltowymi działa regenerująco na tkanki, rozluźniając najgłębsze partie mięśni. Wspiera  układ krążenia, poprawiając jego funkcjonowanie. Łączy techniki relaksacyjne i terapeutyczne.
Wspomaga układ limfatyczny poprzez swoje właściwości drenujące poprawia przemianę materii, wpływa na jędrność i poprawę elastyczności skóry. Rozgrzewa całe ciało dobrze wypływając na organy wewnętrzne. Idealnie sprawdzi się dla osób potrzebujących relaksu. Wszystkie ruchy masażysty podczas terapii są płynne i swobodne co pozwala zatopić się w uczuciu błogości.

 
Masaż gorącymi kamieniami - plecy 60 min 160,00 zł
Masaż gorącymi kamieniami - całe ciało 90 min 220,00 zł