Zabiegi na ciało:


Abhyanga - ajurwedyjski masaż całego ciała

lomi lomi mężczyzna

W ajurwedzie nakładanie oleju na skórę poprzez masaż w określonych kierunkach nazywany jest abhyanga.

Masaż poprawia krążenie krwi, ułatwia usuwanie toksyn z organizmu, łagodzi zmęczenie fizyczne i psychiczne, poprawia funkcjonowanie układu mięśniowo-szkieletowego, usuwa sztywność i ociężałość organizmu oraz prowadzi do uczucia lekkości. Pomaga w utrzymaniu zgrabnej sylwetki, regeneruje tkanki, redukuje masę ciała i tkankę tłuszczową, wspomaga rozwój całego ciała.

 
Abhyanga - ajurwedjski masaż całego ciała pojeyńczy (60 min) 180,00 zł
Abhyanga - ajurwedjski masaż całego ciała w karnecie 6 zabiegów (60 min) 150,00 zł
Abhyanga - ajurwedjski masaż całego ciała w karnecie 10 zabiegów (60 min) 170,00 zł
Abhyanga + Mukhaabhyanga + Shiroabhyanga - masaż całego ciała, głowy oraz twarzy (120min) 260,00 zł

Afrykański masaż masłem shea

masaż leczniczy dla panówAfrykański masaż masłem shea to czas luksusowego relaksu i zastrzyk energii witalnej dla ciała i umysłu.

Jest to masaż, który niezwykle odpręża mięśnie, wprowadza ciało w stan głębokiej relaksacji a skórę pozostawia niezwykle gładką, elastyczną i odżywioną. Ponadto masło shea używane do tego masażu, to produkt całkowicie naturalny nierafinowany, posiada wiele drogocennych składników, takich jak witaminy A, E, F oraz kwasy tłuszczowe. W okresie jesienno zimowym odbudowuje strukturę lipidową skóry, niezwykle nawilża i działa przeciwstarzeniowo poprzez likwidację wolnych rodników. Wygładza skórę i stymuluje krążenie krwi, dzięki czemu komórki całego ciała stają się lepiej odżywione. Przyśpiesza metabolizm, wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn, co może ułatwić odchudzanie.

W okresie letnim zabezpiecza w delikatny sposób skórę przed działaniem negatywnego promieniowania UV, ale także wspomaga skórę w optymalnym wchłanianiu energii słonecznej, która stymuluje wytwarzanie witaminy D3 w organiźmie.

Masaż wykonywany jest na całej tylnej części ciała.

Afrykański masaż masłem shea (45 - 60 min) 180,00 zł
 

Wyciszający masaż relaksacyjny

masaż1Masaż jest delikatny, wykonywany na gorącym oleju, wprowadza w stan relaksacji i spokoju umysłu. Terapeuta nie używa żadnych gwałtownych technik podczas sesji, wszystkie ruchy są bardzo subtelne co pomaga przejść w stan medytacji podczas masażu. Dryfowanie na granicy snu i jawy przy relaksacji jest pożądanym objawem pomagającym wyłączyć myślenie oraz mocno doświadczyć spokoju. Bardzo dobry wybór dla osób żyjących w pędzie a nielubiących mocnych technik masażu.


 
Wyciszający masaż relaksacyjny 60 min 160,00 zł
 

Masaż stęplami ziołowymi

horme dla panówMongolska terapia rozgrzewająca ciało i uspokajająca umysł. Masaż wykonywany jest stemplami wypełnionymi mieszanką ziół rozgrzewających, zamoczonymi w ciepłym oleju sezamowym. Masaż wprowadza w stan głębokiej relaksacji. Bardzo dobrze sprawdza się dla osób nerwowych, żyjących w stresie, po traumatycznych wydarzeniach, mętlikiem w głowie lub po prostu na zakończenie pracowitego tygodnia.

 
Masaż stęplami ziołowymi 45 - 60 min 160,00 zł

Masaż gorącymi kamieniami

masaż kamieniamiMasaż gorącymi kamieniami bazaltowymi działa regenerująco na tkanki, rozluźniając najgłębsze partie mięśni. Wspiera  układ krążenia, poprawiając jego funkcjonowanie. Łączy techniki relaksacyjne i terapeutyczne.
Wspomaga układ limfatyczny poprzez swoje właściwości drenujące poprawia przemianę materii, wpływa na jędrność i poprawę elastyczności skóry. Rozgrzewa całe ciało dobrze wypływając na organy wewnętrzne. Idealnie sprawdzi się dla osób potrzebujących relaksu. Wszystkie ruchy masażysty podczas terapii są płynne i swobodne co pozwala zatopić się w uczuciu błogości.

 
Masaż gorącymi kamieniami - plecy 60 min 160,00 zł
Masaż gorącymi kamieniami - całe ciało 90 min 220,00 zł