Męska cera posiada specyficzne potrzeby, jest o 25 % grubsza od skóry kobiety i posiada bardziej zagęszczone naczynia krwionośne. Ponadto androgeny, czyli męskie hormony płciowe, sprawiają że męska skóra wydziela więcej sebum, czyli najczęściej jest tłusta lub mieszana, żadziej sucha.
I tu ciekawostka - męska skóra dłużej pozostaje młoda niż u pań, jednak po rozpoczęciu procesu starzenie - przebiega on dużo intensywniej niż u płci przeciwnej, a zmarszczki są głębsze.

Dlatego w męskim wydaniu zabiegów na twarz, dobór kosmetyków, procedury zabiegu i intensywności jest bardzo ważna.
Sprawdź, jakie zabiegi możemy Ci zaproponować:

MEN H2 - Oczyszczanie wodorowe wraz z aplikacją składników aktywnych - 200 zł
Zabieg polecany dla cer młodych, trądzikowych, ale również dla cer dojrzałych, w celu dogłębnego oczyszczenia oraz aplikacji serum odpowiadającego potrzebom skóry. Efektem zabiegu jest dogłębnie oczyszczona skóra, zmniejszenie wydzielania sebum, bardziej promienny wygląd, a w zależności od użytego serum również efekt odmłodzenia, nawilżenia lub rewitalizacji. W terapii wodorowej usuwane są wolne rodniki odpowiadające za procesy starzenia się skóry.

MEN OXY - Intensywna terapia anty-aging z oxybrazją - 260 zł
Zabieg bazuje na terapii Meder Arma Lift przy użyciu oxybrazji. Jest to zabieg nieinwazyjny, który w szybki sposób przywraca skórze jędrność i gęstość. Pozwala również na uzyskanie wygładzenia zmarszczek i nierówności skóry.
Efektem zabiegu jest korekta zmarszczek statycznych i zmian starczych skóry, rozjaśnienie, lifting, głębokie nawilżenie oraz efekt ogólnego odmłodzenia.
Zabieg można przeprowadzić jednorazowo, ale najlepsze efekty uzyskuje się po serii 5 - 6 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni.