Męska cera posiada specyficzne potrzeby, jest o 25 % grubsza od skóry kobiety i posiada bardziej zagęszczone naczynia krwionośne. Ponadto androgeny, czyli męskie hormony płciowe, sprawiają że męska skóra wydziela więcej sebum, czyli najczęściej jest tłusta lub mieszana, żadziej sucha.
I tu ciekawostka - męska skóra dłużej pozostaje młoda niż u pań, jednak po rozpoczęciu procesu starzenie - przebiega on dużo intensywniej niż u płci przeciwnej, a zmarszczki są głębsze.

Dlatego w męskim wydaniu zabiegów na twarz, dobór kosmetyków, procedury zabiegu i intensywności jest bardzo ważna.
Sprawdź, jakie zabiegi możemy Ci zaproponować:

MEN H2 - Oczyszczanie wodorowe wraz z aplikacją składników aktywnych

men oxy1Zabieg polecany dla cer młodych, trądzikowych, ale również dla cer dojrzałych, w celu dogłębnego oczyszczenia oraz aplikacji serum odpowiadającego potrzebom skóry. Efektem zabiegu jest dogłębnie oczyszczona skóra, zmniejszenie wydzielania sebum, bardziej promienny wygląd, a w zależności od użytego serum również efekt odmłodzenia, nawilżenia lub rewitalizacji. W terapii wodorowej usuwane są wolne rodniki odpowiadające za procesy starzenia się skóry.


 
MEN H2 - Oczyszczanie wodorowe wraz z aplikacją składników aktywnych (60 min) 180,00 zł
 


MEN OXY - Intensywna terapia anty-aging z oxybrazją

kobido dla panówZabieg bazuje na terapii Meder Arma Lift przy użyciu oxybrazji. Jest to zabieg nieinwazyjny, który w szybki sposób przywraca skórze jędrność i gęstość. Pozwala również na uzyskanie wygładzenia zmarszczek i nierówności skóry.
Efektem zabiegu jest korekta zmarszczek statycznych i zmian starczych skóry, rozjaśnienie, lifting, głębokie nawilżenie oraz efekt ogólnego odmłodzenia.
Zabieg można przeprowadzić jednorazowo, ale najlepsze efekty uzyskuje się po serii 5 - 6 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni.
 
MEN OXY - Intensywna terapia anty-aging z oxybrazją (60 min) 260,00 zł
 

Masaż KOBIDO - japoński lifting twarzy

kobido dla panów1Masaż Kobido to 5-etapowa sesja terapeutyczna masażu tkanek głębokich skóry twarzy. Jest to jedna z nastarszych i najtrudniejszych technik masażu, zarezerwowana przez lata jedynie dla członków rodzin królewskich. Celem masażu jest redukcja zmarszczek mimicznych twarzy, podniesienie owalu, dodanie sprężystości skórze, stymulacja produkcji kolagenu i elastyny oraz ujędrnienie. Dodatkową niewątpliwą korzyścią masażu jest pełen relaks i odprężenie. Efekty zabiegu widoczne są już po pierwszej sesji, jednak aby uzyskać efekt długotrwały, należy przeprowadzić od kilku do kilkunastu zabiegów w odstępach 2-4 tygodnie, a następnie przeprowadzać sesje przypominające w zależności od potrzeb.
 
Masaż Kobido - japoński lifting twarzy (60 min) 200,00 zł
Masaż Kobido - w pakiecie powyżej 6 zabiegów (60 min) 180,00 zł
 

Zabiegi dla Panów - lifting i laminacja brwi


Laminacja z liftingiem brwi umożliwia ułożenie i zmianę kierunku niesfornie rosnących włosków. Ponadto dodatkowym atutem zabiegu jest intensywne odżywienie i regeneracja.
 
Lifting i laminacja brwi (60 min) 160,00 zł


Mezoterapia igłowa - twarz

Mezoterapia igłowa twarzy polega na dostarczeniu substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry, w celu jej nawilżenia, regeneracji, odżywienia i opóżnienia procesów starzenia.

Koktajl zabiegowy zawierający substancje aktywne (takie jak między innymi kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy i minerały) podawany jest za pomocą iniekcji, czyli jest bezpośrednio wstrzyknięty w miejsce zabiegowe. Dzięki temu składniki docierają bezpośrednio do skóry właściwej, omijając w ten sposób barierę jaką stanowi warstwa rogowa naskórka. Dodatkowo mikronakłucia wywołują kontrolowany stan zapalny, który pobudza komórki do produkcji kolegenu i elastyny. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, przez co jest praktycznie bezbolesny. Efekty mezoterapii, takie jak rozświetlenie, odżywienie i zwiększenie poziomu nawilżenia skóry są odczuwalne już po pierwszym zabiegu. Jednak w celu uzyskania jak najlepszych efektów, w tym silnej prewencji przeciwzmarszczkowej zalecana jest seria minimum 3-5 zabiegów, w odstępach nie dłuższych niż 2 tygodnie.

Oferujemy również mezoterapię skóry głowy, w celu pobudzenia mikrokrążenia, odżywienia cebulek włosowych i skóry głowy. Dzięki czemu efektem zabiegu jest wzrost nowych włosków, wzmocnienie i spowolnienie wypadania obecnych oraz odżywienie skóry głowy. W przypadku mezoterapii skóry głowy zalecamy wykonanie minimum 4 zabiegów, ale w odstępie 7-10 dni.

W celu uzyskania efektu długofalowego, czyli jak najdłuższego podtrzymania efektów mezoterapii, należy wykonywać serie zabiegowe średnio 2 razy do roku, oraz po zakończeniu każdej serii tzw. zabiegi “przypominające” raz na 4-6 tygodni. Tak zaplanowana kuracja lecznicza w znacznym stopniu spowalnia procesy starzenia.

Efekty po serii zabiegowej:

Mezoterapia igłowa- twarz (60 min) 450,00 zł


Mezoterapia igłowa - oczy

Mezoterapia igłowa- oczy  (40 min) 280,00 zł