Męska cera posiada specyficzne potrzeby, jest o 25 % grubsza od skóry kobiety i posiada bardziej zagęszczone naczynia krwionośne. Ponadto androgeny, czyli męskie hormony płciowe, sprawiają że męska skóra wydziela więcej sebum, czyli najczęściej jest tłusta lub mieszana, żadziej sucha.
I tu ciekawostka - męska skóra dłużej pozostaje młoda niż u pań, jednak po rozpoczęciu procesu starzenie - przebiega on dużo intensywniej niż u płci przeciwnej, a zmarszczki są głębsze.

Dlatego w męskim wydaniu zabiegów na twarz, dobór kosmetyków, procedury zabiegu i intensywności jest bardzo ważna.
Sprawdź, jakie zabiegi możemy Ci zaproponować:

MEN H2 - Oczyszczanie wodorowe wraz z aplikacją składników aktywnych

men oxy1Zabieg polecany dla cer młodych, trądzikowych, ale również dla cer dojrzałych, w celu dogłębnego oczyszczenia oraz aplikacji serum odpowiadającego potrzebom skóry. Efektem zabiegu jest dogłębnie oczyszczona skóra, zmniejszenie wydzielania sebum, bardziej promienny wygląd, a w zależności od użytego serum również efekt odmłodzenia, nawilżenia lub rewitalizacji. W terapii wodorowej usuwane są wolne rodniki odpowiadające za procesy starzenia się skóry.


 
MEN H2 - Oczyszczanie wodorowe wraz z aplikacją składników aktywnych (60 min) 200,00 zł
 


MEN OXY - Intensywna terapia anty-aging z oxybrazją

kobido dla panówZabieg bazuje na terapii Meder Arma Lift przy użyciu oxybrazji. Jest to zabieg nieinwazyjny, który w szybki sposób przywraca skórze jędrność i gęstość. Pozwala również na uzyskanie wygładzenia zmarszczek i nierówności skóry.
Efektem zabiegu jest korekta zmarszczek statycznych i zmian starczych skóry, rozjaśnienie, lifting, głębokie nawilżenie oraz efekt ogólnego odmłodzenia.
Zabieg można przeprowadzić jednorazowo, ale najlepsze efekty uzyskuje się po serii 5 - 6 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni.
 
MEN OXY - Intensywna terapia anty-aging z oxybrazją (60 min) 260,00 zł
 

Masaż KOBIDO - japoński lifting twarzy

kobido dla panów1Masaż Kobido to 5-etapowa sesja terapeutyczna masażu tkanek głębokich skóry twarzy. Jest to jedna z nastarszych i najtrudniejszych technik masażu, zarezerwowana przez lata jedynie dla członków rodzin królewskich. Celem masażu jest redukcja zmarszczek mimicznych twarzy, podniesienie owalu, dodanie sprężystości skórze, stymulacja produkcji kolagenu i elastyny oraz ujędrnienie. Dodatkową niewątpliwą korzyścią masażu jest pełen relaks i odprężenie. Efekty zabiegu widoczne są już po pierwszej sesji, jednak aby uzyskać efekt długotrwały, należy przeprowadzić od kilku do kilkunastu zabiegów w odstępach 2-4 tygodnie, a następnie przeprowadzać sesje przypominające w zależności od potrzeb.
 
Masaż Kobido - japoński lifting twarzy (60 min) 180,00 zł
Masaż Kobido - w pakiecie powyżej 6 zabiegów (60 min) 150,00 zł