Zabiegi nawilżające i nawilżająco-liftingujące:

Skóra zmęczona latem? Podaruj jej łagodzący kompres! Zapraszamy na kwasowy zabieg nawilżający na bazie kwasu mlekowego, który wspaniale nawilży, napnie i rozjaśni skórę. Skóra zyskuje wewnętrzny blask, jest nawilżona i świetnie przygotowana na nadchodzącą jesień.

Zabiegi nawilżające z kwasami Mediderma:

Peelingi chemiczne wywołują przyspieszoną odnowę komórkową warstw skóry. Są to skuteczne, mało inwazyjne zabiegi, pozwalające zachować skórę zdrową, estetycznie piękną  i bardziej odporną na procesy starzenia. Rodzaj peelingu dobierany jest do fototypu skóry, problemów z jakim się boryka oraz celu, jaki ma zostać osiągnięty. Dlatego w efekcie zabiegu skóra może się nieznacznie łuszczyć, np. po kwasie mlekowym, azelainowym, pirogronowym czy migdałowym lub może łuszczyć się w sposób bardzo widoczny, np. po kwasie TCA. Decyzja o zastosowaniu odpowiedniego kwasu należy do kosmetologa. Wszystkie zabiegi kwasami wykonywane są na marce Mediderma  - jednego z najbardziej cenionych producentów dermokosmetyków na świecie. Zabiegi w zależności od stopnia rozszerzane są o dodatki, np. dodatek z witaminą C, dodatek "blask", dodatek do cery trądzikowej czy dodatek liftingujący oraz w wersji ekskluzywnej o nanomaski nasączone substancjami czynnymi - dobrane do problemu skóry.

Mediderma zabieg nawilżający - podstawowy (terapia kwasami)   (50 min)   180,00 zł
Indywidualny dobór kwasów pozwala na to, aby w skuteczny sposób uporać się z problemami dotykającymi skórę. Podczas zabiegu otrzymasz fachową poradę na temat pielęgnacji domowej. 

Mediderma zabieg nawilżający - rozszerzony (terapia kwasami)   (60 min)   210,00 zł
Jest to zabieg z wykorzystaniem indywidualnie dobranych kwasów rozszerzonych o dodatkek wspomagający efekt zabiegu  (witamina C).

Mediderma zabieg nawilżający - ekskluzywny (terapia kwasami)   (75 min)   240,00 zł
Najbardziej rozbudowana wersja zabiegu z użyciem kwasów, którego zwieńczeniem jest nałożenie wyciszającej maski na bazie różowej glinki. 

Mediderma bankietowy zabieg ultranawilżający  z dodatkiem BLASK (50 min)   210,00 zł

Zabieg nawilżający z marką Meder Beauty:

Meder Beauty to linia kosmeceutyków wykorzystująca specjalistyczne kompleksy składników aktywnych. Zabieg jest nieinwazyjny, ale bardzo skuteczny. W sposób widoczny naprawia płaszcz lipidowy skóry i uszkodzoną barierę ochronną, poprawia jej nawilżenie, koloryt i napięcie. Zabiegi Meder z uwagi na swoją wysoką skuteczność polecane są również jako przygotowanie skóry przed terapią bardziej inwazyjną, np. kwasami, czy mezoterapią mikroigłową. Odbudowa i nawilżenie skóry jest niezbędne do tego, żeby zabiegi bardziej inwazyjne mogły być skuteczne.  3-etapowy protokół przygotowania skóry zapewnia szybką i skuteczną absorpcję składników aktywnych stosowanych podczas zabiegu. Przy znacznej suchości skóry poleca się 5-10 zabiegów w serii.

HYDRA-FILL - dermatologiczna terapia silnie nawilżająca - twarz + szyja + dekolt   (60 min)    300,00 zł

Mezoterapia mikroigłowa NANOPORE ™:

NANOPORE ™ to bezkonkurencyjny lider na rynku kosmetycznym. Dzięki opatentowanej technologii mikronakłuć wykorzystującej pulsacyjne ruchy jest bardzo efektywnym i bezpiecznym zabiegiem. Zaawansowany proces zabiegu, podczas którego wykorzystujemy unikatowe, wymienne, sterylne kartridże z 5 igłami, gwarantuje nam bezpieczeństwo i najwyższą higienę zabiegu.
NANOPORE™ ma możliwość regulacji głębokości iniekcji w zakresie od 0,25 mm do 2,5 mm, co pozwala w pełni kontrolować przebieg zabiegu w zależności od reakcji skóry, co jest niemożliwe w przypadku pracy z derma-rollerami.
Dzięki opatentowanej technologii jest to bardzo bezpieczna i efektywna procedura.
Mezoterapia mikroigłowa NANOPORE ™ pobudza procesy regeneracyjne zachodzące w skórze, dzięki czemu w naturalny sposób stymuluje odnowę skóry. Zabieg ten sprawia, ze nasze komórki skóry zostają maksymalnie pobudzone do pracy. System mikronakłuć wywołuje w skórze reakcje stymulujące i przeciwzapalne, które uruchamiają kaskadę zdolności naprawczych skóry.

Dzięki swojej wszechstronności możemy wykonywać nim zabiegi o różnym spectrum działania zarówno na twarzy jak i ciele. Doskonale radzi sobie z problematycznymi, małymi obszarami takie jak okolica ust czy oczu.

Cykl zabiegowy zwykle obejmuje ok. 2-4 zabiegów wykonywanych w odstępach 2-4 tygodni.


Mezoterapia mikroigłowa NANOPORE HYDRO z czynnikami wzrostu (twarz)   (75 min)   280,00 zł
Mezoterapia mikroigłowa NANOPORE HYDRO z czynnikami wzrostu   (twarz + szyja + dekolt)   (100 min)   350,00 zł
Mezoterapia mikroigłowa NANOPORE HYDRO z czynnikami wzrostu - ekskluzywny (twarz)   (90 min)   330,00 zł
Mezoterapia mikroigłowa NANOPORE HYDRO z czynnikami wzrostu - ekskluzywny (twarz + szyja + dekolt)   (110 min)   420,00 zł

Oczyszczanie wodorowe - zabiegi nawilżające:

Oczyszczanie wodorowe to innowacyjny zabieg wprowadzany przez najlepsze wrocławskie salony kosmetyczne. Powstał on w efekcie badań nad dobroczynnym działaniem wodoru na organizm człowieka. W naturoterapii wodór został doceniony za jego wszechstronne działanie. Picie wody wzbogaconej dodatkowym wodorem przynosi szereg korzyści dla naszego ciała, łącznie z terapią przeciwnowotworową. Dlatego postanowiono ten sam pierwiastek wykorzystać również w kosmetologii. Pierwszą zaletą wodoru jest to, że jego cząsteczki są na tyle małe, że swobodnie przenikają w przestrzenie międzykomórkowe skóry. Drugą ogromnie docenianą zaletą są jego unikalne właściwości likwidujące wolne rodniki. To właśnie wolne rodniki odpowiadają za procesy starzenia się naszej skóry, zatem ich likwidacja, te procesy starzeniowe zatrzymuje.

Efekty zabiegu, to:
- oczyszczenie skóry
- redukcja i odblokowanie rozszerzonych porów
- mocne nawilżenie
- rozjaśnienie
- poprawa jędrności
- zmniejszenie i rozjaśnienie blizn potrądzikowych
- redukcja wolnych rodników i zahamowanie procesów starzenia


CLEAN H2 - oczyszczanie wodorowe    (60 min)   160,00 zł
(peeling wodorowy, infuzja tlenowa z serum nawilżającym, ultradźwięki, RF, krem)
Zabieg CLEAN H2 wzbogacony jest dodatkowo serum mocno nawilżającym rozprowadzonym na skórze za pomocą infuzji, a następnie wprowadzonym w głębsze warstwy skóry za pomocą ultradźwięków. Dodatkowo dla skóry dojrzałej wykonywany jest masaż głowicą RF, która stymuluje produkcję kolagenu i elastyny.

CLEAN H2 PEEL - oczyszczanie wodorowe z terapią kwasami (60 min)    220,00 zł
(peeling wodorowy, peeling Argipeel Mediderma, krem wypełniający)
W zabiegu CLEAN H2 PEEL wprowadza się dodatkowo peeling chemiczny na bazie 20% kwasu mlekowego i argininy. Efektem jest wygładzenie skóry, rozjaśnienie i poprawienie sprężystości. Kwas mlekowy działa jedynie na warstwę naskórka i zazwyczaj nie powoduje widocznego złuszczania. Po zabiegu wymagane jest stosowanie fotoprotekcji przez minimum 7 dni.
Zaleca się wykonanie 4-6 zabiegów w odstępach min. 14 dni.


Infuzja tlenowa z oczyszczaniem wodorowym (60 min)   160,00 zł   120,00 zł

To idealny zabieg na lato, a efekty są natychmiastowe!

Podczas zabiegu skóra zostaje dogłębnie ale delikatnie oczyszczona. Następnie skłądniki odżywcze zawarte w specjalnej ampułce witaminowej wtłaczane są w skórę pod ciśnieniem. Dzięki sile, jaką daje ciśnienie sprężonego powietrza, odpowiednie substancje trafiają do najgłębszych warstw skóry.

Infuzja tlenowa wskazana jest dla wszystkich rodzajów cery, szczególnie dla osób, które chcą poprawić nawilżenie skóry, poprawić jej sprężystość i ukrwienie oraz dogłębnie ją odżywić. Zabieg też świetnie sprawdza się przed wielkim wyjściem.