Zabiegi oczyszczające twarz i złuszczające Mediderma:

Zabiegi, w których wykorzystuje się peelingi chemiczne to skuteczny i mało inwazyjny sposób na pozbycie się niedoskonałości cery.
Kwasy dobierane są przez naszego kosmetologa indywidualnie w zależności od problemu lub pożądanego efektu. Złuszczanie skóry po zabiegu jest zależne od mocy oraz stężenia zaaplikowanego kwasu. Zabieg można rozszerzać o dodatki, np. witaminę C, nanomaski, dodatek rozświetlający skórę. 


Oczyszczanie manualne + maska Mediderma   (70 min)   190,00 zł
Oczyszczanie manualne + Mediderma zabieg złuszczający (terapia kwasami)   (90 min)   250,00 zł
Mikrodermabrazja + maska Mediderma   (60 min)   180,00 zł
Peeling kawitacyjny + maska Mediderma   (60 min)   180,00 zł
Peeling kawitacyjny + infuzja tlenowa
(60 min) 180,00 zł

Zabiegi oczyszczające twarz i złuszczające Meder Beauty:

Meder Beauty to marka, która w swoich zabiegach wykorzystuje specjalistyczne kompleksy składników aktywnych. Zabieg połączony z dermokosmetykami Meder Beauty zadba nie tylko o doskonałe nawilżenie, ale również o przywrócenie płaszcza lipidowego i naturalnej bariery ochronnej. 6- etapowy protokół zabiegowy zapewnia szybką i skuteczną absorpcję składników aktywnych.


Oczyszczanie manualne + dermomaska Meder Beauty   (70 min)   210,00 zł
Mikrodermabrazja + dermomaska Meder Beauty   (70 min)   210,00 zł
Peeling kawitacyjny + Sonoforeza + dermomaska Meder Beauty   (80 min)   230,00 zł

Oczyszczanie wodorowe - NOWOŚĆ!

Oczyszczanie wodorowe to innowacyjny zabieg wprowadzany przez najlepsze wrocławskie salony kosmetyczne. Powstał on w efekcie badań nad dobroczynnym działaniem wodoru na organizm człowieka. W naturoterapii wodór został doceniony za jego wszechstronne działanie. Picie wody wzbogaconej dodatkowym wodorem przynosi szereg korzyści dla naszego ciała, łącznie z terapią przeciwnowotworową. Dlatego postanowiono ten sam pierwiastek wykorzystać również w kosmetologii. Pierwszą zaletą wodoru jest to, że jego cząsteczki są na tyle małe, że swobodnie przenikają w przestrzenie międzykomórkowe skóry. Drugą ogromnie docenianą zaletą są jego unikalne właściwości likwidujące wolne rodniki. To właśnie wolne rodniki odpowiadają za procesy starzenia się naszej skóry, zatem ich likwidacja, te procesy starzeniowe zatrzymuje.

Efekty wodorowego oczyszczania twarzy, to:

- oczyszczenie skóry
- redukcja i odblokowanie rozszerzonych porów
- mocne nawilżenie
- rozjaśnienie
- poprawa jędrności
- zmniejszenie i rozjaśnienie blizn potrądzikowych
- redukcja wolnych rodników i zahamowanie procesów starzenia


CLEAN H2 - oczyszczanie wodorowe    (60 min)   160,00 zł
(peeling wodorowy, infuzja tlenowa z serum nawilżającym, ultradźwięki, RF, krem)
Zabieg CLEAN H2 wzbogacony jest dodatkowo serum mocno nawilżającym rozprowadzonym na skórze za pomocą infuzji, a następnie wprowadzonym w głębsze warstwy skóry za pomocą ultradźwięków. Dodatkowo dla skóry dojrzałej wykonywany jest masaż głowicą RF, która stymuluje produkcję kolagenu i elastyny.

CLEAN H2 PEEL - oczyszczanie wodorowe z terapią kwasami (60 min)    220,00 zł
(peeling wodorowy, peeling Argipeel Mediderma, krem wypełniający)
W zabiegu CLEAN H2 PEEL wprowadza się dodatkowo peeling chemiczny na bazie 20% kwasu mlekowego i argininy. Efektem jest wygładzenie skóry, rozjaśnienie i poprawienie sprężystości. Kwas mlekowy działa jedynie na warstwę naskórka i zazwyczaj nie powoduje widocznego złuszczania. Po zabiegu wymagane jest stosowanie fotoprotekcji przez minimum 7 dni.
Zaleca się wykonanie 4-6 zabiegów w odstępach min. 14 dni.