Zabiegi przeciwzmarszczkowe i liftingujące Meder Beauty:

ARMA- LIFT - dermatologiczna terapia liftingująca - twarz + szyja + dekolt   (60 min)   300,00 zł
ARMA-LIFT Nanopore - dermatologiczna terapia liftingująca z mezoterapią mikroigłową   (90 min)   450,00 zł

ARMA LIFT - zabieg przywracający skórze gęstość i promienny wygląd. Składniki stosowane podczas zabiegu pobudzają skórę do intensywnej produkcji elastyny i kolagenu, które są odpowiedzialne za utrzymanie jędrności oraz wygładzenia skóry. W efekcie zabiegu skóra jest bardziej napięta, promienna i nawilżona. ARMA-LIFT również doskonale przygotowuje skórę do inwazyjnych zabiegów pielęgnacyjnych. 

Zabiegi przeciwzmarszczkowe z kwasami Mediderma:

Zabiegi, w których wykorzystuje się peelingi chemiczne to skuteczny i mało inwazyjny sposób na pozbycie się niedoskonałości cery.
Kwasy dobierane są przez naszego kosmetologa indywidualnie w zależności od problemu lub pożądanego efektu. Złuszczanie skóry po zabiegu jest zależne od mocy oraz stężenia zaaplikowanego kwasu. W przypadku zabiegów przeciwzmarszczkowych im większe złuszczanie tym większa regenacja skóry i widoczne spłycenie zmarszczek. Zabieg można rozszerzać o dodatki, np. witaminę C, nanomaski, dodatek rozświetlający skórę.


Mediderma rewitalizujący zabieg podstawowy (terapia kwasami)   (50 min)   180,00 zł
Indywidualny dobór kwasów pozwala na to, aby w skuteczny sposób uporać się z problemami dotykającymi skórę. Podczas zabiegu otrzymasz fachową poradę na temat pielęgnacji domowej.

Mediderma rewitalizujący zabieg rozszerzony (terapia kwasami)   (60 min)   210,00 zł
Jest to zabieg z wykorzystaniem indywidualnie dobranych kwasów rozszerzonych o dodatek wspomagający efekt zabiegu  (witamina C).

Mediderma rewiatlizujący zabieg ekskluzywny (terapia kwasami)   (75 min)   240,00 zł   
Najbardziej rozbudowana wersja zabiegu z użyciem kwasów, którego zwieńczeniem jest nałożenie wyciszającej maski na bazie różowej glinki. 

Mediderma Ferulac System + Retinol (terapia kwasami)   (60 min)   270,00 zł

MEDIDERMA NANOPORE - terapia kwasami z mezoterapią mikroigłową  (75 min)   320,00 zł

3-Retises Ct   (45 min)   250,00 zł

Mezoterapia mikroigłowa NANOPORE ™:


NANOPORE ™ to bezkonkurencyjny lider na rynku kosmetycznym. Dzięki opatentowanej technologii mikronakłuć wykorzystującej pulsacyjne ruchy jest bardzo efektywnym i bezpiecznym zabiegiem. Zaawansowany proces zabiegu, podczas którego wykorzystujemy unikatowe, wymienne, sterylne kartridże z 5 igłami, gwarantuje nam bezpieczeństwo i najwyższą higienę zabiegu.
NANOPORE™ ma możliwość regulacji głębokości iniekcji w zakresie od 0,25 mm do 2,5 mm, co pozwala w pełni kontrolować przebieg zabiegu w zależności od reakcji skóry, co jest niemożliwe w przypadku pracy z derma-rollerami.
Dzięki opatentowanej technologii jest to bardzo bezpieczna i efektywna procedura.
Mezoterapia mikroigłowa NANOPORE ™ pobudza procesy regeneracyjne zachodzące w skórze, dzięki czemu w naturalny sposób stymuluje odnowę skóry. Zabieg ten sprawia, ze nasze komórki skóry zostają maksymalnie pobudzone do pracy. System mikronakłuć wywołuje w skórze reakcje stymulujące i przeciwzapalne, które uruchamiają kaskadę zdolności naprawczych skóry.

Dzięki swojej wszechstronności możemy wykonywać nim zabiegi o różnym spectrum działania zarówno na twarzy jak i ciele. Doskonale radzi sobie z problematycznymi, małymi obszarami takie jak okolica ust czy oczu.

Cykl zabiegowy zwykle obejmuje ok. 2-4 zabiegów wykonywanych w odstępach 2-4 tygodni.


Mezoterapia mikroigłowa NANOPORE LIFT z czynnikami wzrostu - twarz   (75 min)   280,00 zł
Mezoterapia mikroigłowa NANOPORE LIFT z czynnikami wzrostu - twarz + szyja + dekolt   (100 min)   350,00 zł
Mezoterapia mikroigłowa NANOPORE LIFT z czynnikami wzrostu + dermomaska (twarz)   (90 min)   330,00 zł
Mezoterapia mikroigłowa NANOPORE LIFT z czynnikami wzrostu + dermomaska (twarz + szyja + dekolt)   (110 min)   420,00 zł

Masaż KOBIDOO - japoński lifting twarzy

kobido_xsMasaż Kobido to 5-etapowa sesja terapeutyczna masażu tkanek głębokich skóry twarzy. Jest to jedna z nastarszych i najtrudniejszych technik masażu, zarezerwowana przez lata jedynie dla członków rodzin królewskich. Celem masażu jest redukcja zmarszczek mimicznych twarzy, podniesienie owalu, dodanie sprężystości skórze, stymulacja produkcji kolagenu i elastyny oraz ujędrnienie. Dodatkową niewątpliwą korzyścią masażu jest pełen relaks i odprężenie. Efekty zabiegu widoczne są już po pierwszej sesji, jednak aby uzyskać efekt długotrwały, należy przeprowadzić od kilku do kilkunastu zabiegów w odstępach 2-4 tygodnie, a następnie przeprowadzać sesje przypominające w zależności od potrzeb.

 
Masaż Kobido (60 min) 180,00 zł
Masaż Kobido - w pakiecie powyżej 6 zabiegów (60 min) 150,00 zł
Masaż Kobido Med (peeling (jeśli wymagany) + masaż + maska liftingująca) (80 min) 280,00 zł
Masaż Kobido Med (peeling (jeśli wymagany) + masaż + maska liftingująca) - w pakiecie powyżej 6 zabiegów (80 min) 220,00 zł
 
Masaż twarz + szyja + dekolt   (45 min)   100,00 zł