Masaże i zabiegi na ciało:Masaż Lomi Lomi

lomi lomi mężczyznaHawajski masaż leczniczy całego ciała (z wyłączeniem części intymnych). Lomi lomi to coś więcej niż masaż relaksacyjny. Terapeutyczna moc tego masażu działa również na umysł, napełnia go nowej jakości energią, oczyszcza go i daje uczucie błogości i szczęścia. Masaż relaksuje, wycisza i odpręża. Na ciało działa rozluźniająco, zwiększa ruchliwość stawów. Dzięki masażowi lomi lomi poprawia się przemiana materii, a układ trawienny pracuje lepiej. Efektem jest przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej oraz poprawa krążenia krwi. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które żyją w dużym stresie. Z masażu lomi lomi może skorzystać każdy, kto potrzebuje chwili odpoczynku od otaczającego go świata i problemów życia codziennego.
 
Masaż Lomi Lomi (60-90 min) 250,00 zł


Cztery żywioły - zabieg ajurwedyjski na ciało

cztery żywioły kNiesamowita uczta dla ciała i zmysłów. Zabieg rozpoczyna się od testu zapachowego, który umożliwia wybór najbardziej odpowiedniego aromatycznego olejku, o zapachu inspirowanym czterema żywiołami. Pozwala to stworzyć rytuał zgodny z Twoimi upodobaniami i nastrojem. Zabieg polecany dla osób zabieganych, przemęczonych, z poczuciem „braku energii”, poszukujących relaksu i pragnących w kompleksowy sposób zadbać o swoje ciało. Doskonała propozycja przed ważnym spotkaniem, kiedy musimy być w wyjątkowej formie fizycznej i psychicznej. Efekty widoczne po zabiegu: wygładzenie i odświeżenie, przywrócenie jędrności i elastyczności odżywienie i nawilżenie skóry, ciało zmysłowo pachnące, poczucie odprężenia, relaksu i rozluźnienia. Zabieg wykonywany jest na całym ciele.
 
Cztery żywioły - zabieg ajurwedyjski na ciało (60-90 min) 250,00 zł

Masaż KOBIDO - lifting twarzy

kobido_xsMasaż Kobido to 5-etapowa sesja terapeutyczna masażu tkanek głębokich skóry twarzy. Jest to jedna z nastarszych i najtrudniejszych technik masażu, zarezerwowana przez lata jedynie dla członków rodzin królewskich. Celem masażu jest redukcja zmarszczek mimicznych twarzy, podniesienie owalu, dodanie sprężystości skórze, stymulacja produkcji kolagenu i elastyny oraz ujędrnienie. Dodatkową niewątpliwą korzyścią masażu jest pełen relaks i odprężenie. Efekty zabiegu widoczne są już po pierwszej sesji, jednak aby uzyskać efekt długotrwały, należy przeprowadzić od kilku do kilkunastu zabiegów w odstępach 2-4 tygodnie, a następnie przeprowadzać sesje przypominające w zależności od potrzeb.
Tylko do końca stycznia masaż KOBIDO 144 zł zamiast 180 zł (-20%)
Masaż Kobido (60 min) 180,00 zł
Masaż Kobido - w pakiecie powyżej 6 zabiegów (60 min) 150,00 zł
Masaż Kobido Med (peeling + masaż + maska liftingująca) (80 min) 280,00 zł
Masaż Kobido Med (peeling + masaż + maska liftingująca) - w pakiecie powyżej 6 zabiegów (80 min) 220,00 zł