Zabiegi rozświetlające:

Peelingi chemiczne wywołują przyspieszoną odnowę komórkową warstw skóry. Są to skuteczne, mało inwazyjne zabiegi, pozwalające zachować skórę zdrową, estetycznie piękną  i bardziej odporną na procesy starzenia. Rodzaj peelingu dobierany jest do fototypu skóry, problemów z jakim się boryka oraz celu, jaki ma zostać osiągnięty. Dlatego w efekcie zabiegu skóra może się nieznacznie łuszczyć, np. po kwasie mlekowym, azelainowym, pirogronowym czy migdałowym lub może łuszczyć się w sposób bardzo widoczny, np. po kwasie TCA. Decyzja o zastosowaniu odpowiedniego kwasu należy do kosmetologa. Wszystkie zabiegi kwasami wykonywane są na marce Mediderma  - jednego z najbardziej cenionych producentów dermokosmetyków na świecie. Zabiegi w zależności od stopnia rozszerzane są o dodatki, np. dodatek z witaminą C, dodatek "blask", dodatek do cery trądzikowej czy dodatek liftingujący oraz w wersji ekskluzywnej o nanomaski nasączone substancjami czynnymi - dobrane do problemu skóry.

Mediderma zabieg rozświetlający - podstawowy (terapia kwasami)   (50 min)   180,00 zł
Indywidualny dobór kwasów pozwala na to, aby w skuteczny sposób uporać się z problemami dotykającymi skórę. Podczas zabiegu otrzymasz fachową poradę na temat pielęgnacji domowej. 

Mediderma zabieg rozświetlający - rozszerzony (terapia kwasami)   (60 min)   210,00 zł
Jest to zabieg z wykorzystaniem indywidualnie dobranych kwasów rozszerzonych o dodatkek wspomagający efekt zabiegu  (witamina C).

Mediderma zabieg rozświetlający - ekskluzywny (terapia kwasami)   (75 min)   240,00 zł
Najbardziej rozbudowana wersja zabiegu z użyciem kwasów, którego zwieńczeniem jest nałożenie wyciszającej maski na bazie różowej glinki. 

Mediderma bankietowy zabieg rozświetlający   (50 min)   210,00 zł