Instruktorzy

Agnieszka Świercz

Założycielka Akademii La’Koshi, od kilkunastu lat prowadzi własne salony kosmetyczne. Technik manualnej pracy z twarzą i Kobido uczyła się m.in u dr Shogo Mochizuki z Japonii, mioplastyki twarzy i masażu transbukkalnego u dr Siergieja Shchurevicha (szkoła Manualistic), ajurwedy u Piyush Mittal.

Jest terapeutką anti-aging, pracująca technikami rozluźniania powięziowego, masażu transbukalnego, beauty tapingu, masażu próżniowego i akupunktury kosmetycznej. W Akademii La’Koshi m.in. prowadzi swój autorski kurs “Terapeuta Anti Aging” oraz japoński lifting twarzy “Kobido”.

Kateryna Komishna

Absolwentka najlepszych akademii fryzjerskich w Kijowie i fryzjer z kilkunastoletnim doświadczeniem. Świetny kolorysta i specjalista od pielęgnacji włosów z ogromnym doświadczeniem. Z La’Koshi jest związana od ponad 5 lat.

W naszej Akademii prowadzi zajęcia z keratynowego prostowania, botoxu włosów, pielęgnacji i nanoplastii. Uczy zarówno osoby dopiero wchodzące w branżę (którym też pomaga stworzyć kompleksową ofertę pielęgnacji włosów) jak i fryzjerów pracujących w zawodzie.

Anna Mazur

Nasza Magdą Gessler branży beauty! Jest w branży od 10 lat. Zarządzała siecią salonów oraz pojedynczymi placówkami, była koordynatorem otwarć salonów w galeriach handlowych oraz placówkach wolnostojących, zajmowała się opracowaniem i realizacją strategii rozwojowych dla salonu i wie, jak monitorować efekty, analizować i kontrolować zyskowność salonu, biorąc pod uwagę liczne czynniki.

Jest współtwórcą i managerem salonu La’Koshi, a w Akademii prowadzi szkolenia z zakresu Beauty Marketing.

Katarzyna Maczała

Trycholog, oficjalny szkoleniowiec marki Diamond touch luxury . Specjalista w dziedzinie pielęgnacji włosów (nanoplastia , bioplastia, botox, keratynowe prostowanie, leczenie ogniem i lodem). Na co dzień zajmująca się również przedłużaniem włosów. Szkolona przez najlepszych instruktorów w Polsce. Do pracy podchodzi z ogromną pasją i pełnym zaangażowaniem.

Weronika Szwajcowska

To kosmetolog z pasją, specjalizująca się w terapiach łączonych. Szkoleniowiec depilacji laserowej, termoliftingu, mezoterapii mikroigłowej, zabiegów na twarz oraz terapii łączonych. Cechuje ją profesjonalizm oraz najwyższy poziom świadczenia usług. Dzięki jej ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu oraz podążaniu za najnowszymi trendami branży jest uwielbiana zarówno przez swoich klientów, jak kursantów.

Natalia Tomala

Fryzjer, stylista, kolorysta i szkoleniowiec z ogromnym doświadczeniem, wiedzą i talentem. W 2020r. Akademia L’oreal Expert nadała jej tytuł fryzjera roku. W swojej pracy wyczarowuje obłędne stylizacje. Szkoli z najnowszych trendów, specjalizuje się w koloryzacjach typu: odwrócony Balejaż, Airtach opartych na technice Algorytm 12% oraz najmodniejszych upięciach. Jej szkolenia należą do najlepszych.

Będzie nam miło poznać Cię na szkoleniach, zapraszamy i do zobaczenia!