Instruktorzy

Agnieszka Świercz

Założycielka Akademii La’Koshi, od kilkunastu lat prowadzi własne salony kosmetyczne. Technik manualnej pracy z twarzą i Kobido uczyła się m.in u dr Shogo Mochizuki z Japonii, mioplastyki twarzy i masażu transbukkalnego u dr Siergieja Shchurevicha (szkoła Manualistic), ajurwedy u Piyush Mittal. Terapeutka ajurwedy, naturoterapeutka i kosmetyczka, Master of Refleksology & Face Reading, terapeuta twarzy, terapeuta anti-aging.

Jest terapeutką anti-aging, pracująca technikami rozluźniania powięziowego, masażu transbukalnego, beauty tapingu, masażu próżniowego i akupunktury kosmetycznej. W Akademii La’Koshi m.in. prowadzi swój autorski kurs “Terapeuta Anti Aging” oraz japoński lifting twarzy “Kobido”.

Kateryna Komishna

Absolwentka najlepszych akademii fryzjerskich w Kijowie i fryzjer z kilkunastoletnim doświadczeniem. Świetny kolorysta i specjalista od pielęgnacji włosów z ogromnym doświadczeniem. Z La’Koshi jest związana od ponad 5 lat.

W naszej Akademii prowadzi zajęcia z keratynowego prostowania, botoxu włosów, pielęgnacji i nanoplastii. Uczy zarówno osoby dopiero wchodzące w branżę (którym też pomaga stworzyć kompleksową ofertę pielęgnacji włosów) jak i fryzjerów pracujących w zawodzie.

Anna Mazur

Nasza Magdą Gessler branży beauty! Jest w branży od 10 lat. Zarządzała siecią salonów oraz pojedynczymi placówkami, była koordynatorem otwarć salonów w galeriach handlowych oraz placówkach wolnostojących, zajmowała się opracowaniem i realizacją strategii rozwojowych dla salonu i wie, jak monitorować efekty, analizować i kontrolować zyskowność salonu, biorąc pod uwagę liczne czynniki.

Jest współtwórcą i managerem salonu La’Koshi, a w Akademii prowadzi szkolenia z zakresu Beauty Marketing.

Weronika Szwajcowska

To kosmetolog z pasją, specjalizująca się w terapiach łączonych. Szkoleniowiec depilacji laserowej, termoliftingu, mezoterapii mikroigłowej, zabiegów na twarz oraz terapii łączonych. Cechuje ją profesjonalizm oraz najwyższy poziom świadczenia usług. Dzięki jej ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu oraz podążaniu za najnowszymi trendami branży jest uwielbiana zarówno przez swoich klientów, jak kursantów.

Będzie nam miło poznać Cię na szkoleniach, zapraszamy i do zobaczenia!