SZKOLENIE:

Podstawy fryzjerstwa dla SPECJALISTÓW HAIR SPA

CZAS TRWANIA: 2 dni

PROWADZĄCY: Katia Komishna, specjalista i szkoleniowiec z zakresu pielęgnacji, terapii skóry głowy, botoxu, nanoplastii i pielęgnacji włosów.

Opis szkolenia

Szkolenie dedykowane jest dla osób chcących zająć się szeroko pojętym Hair Spa, ale brakuje im podstaw znajomości fryzjerstwa, t.j. mycie włosów, dobór odpowiednich produktów, czesanie i stylizacja, proste podcinanie długich włosów, masaż skóry głowy, dobór produktów do pielęgnacji, konsultacja i rozmowa z klientem.

Szkolenie stanowi świetne uzupełnienie oferty zabiegowej dotyczącej keratynowego prostowania włosów, botoxu na włosy i nanoplastii oraz wszelkiego rodzaju zabiegów pielęgnacyjnych na włosy.

Program szkolenia:

Część teoretyczna
Podczas części teoretycznej szkoleniowiec opowie o produktach oraz doborze zabiegów, biorąc pod uwagę rodzaj włosów i potrzeby naszego klienta. Dodatkowo przeszkoli z zakresu produktów dedykowanych do pielęgnacji po zabiegu, opowie jak rozmawiać z klientem i na jakie potrzeby zwrócić uwagę podczas usługi.

Część praktyczna
W zależności od potrzeb i umiejętności wstępnych osoby szkolącej się, podczas części praktycznej zajmujemy się modelkami posiadającymi długie włosy. Kursant uczy się wszystkich etapów zabiegów fryzjerskich, a w tym przede wszystkim:

  • doboru odpowiednich produktów do mycia i pielęgnacji włosów
  • pracy z suszarką i szczotkami oraz z prostownicą
  • dobór odpowiednich produktów do stylizacji włosów
  • prostego strzyżenia włosów długich

Podczas szkolenie dostosowujemy jego program do umiejętności i potrzeb osoby szkolącej się tak, aby po jego zakończeniu można było przystąpić do pracy z Klientem.

Kto może uczestniczyć?

Osoby bez przygotowania profilowego

Cena

Cena szkolenia :

  • Indywidualne: 3000 zł

Zarezerwuj miejsce przez formularz kontaktowy

Wypełnij formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania: