SZKOLENIE:
Depilacja laserem diodowym

CENA:

Indywidualne: 2200 zł
Grupowe: 1800 zł

CZAS TRWANIA: 4-6 h

PROWADZĄCY: Agnieszka Świercz

Opis zabiegu

Laser diodowy jest obecnie najnowocześniejszym i zarazem najlepszym urządzeniem do depilacji laserowej na świecie, a co za tym idzie dającym najlepsze efekty epilacyjne. Jest to metoda trwała, bezpieczna i bezinwazyjna.

Zasada działania lasera diodowego polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą światła laserowego. Światło lasera pochłaniane jest wybiórczo przez struktury mieszka włosowego zawierające melaninę i zamieniane na ciepło, które niszczy elementy włosa odpowiedzialne za jego wzrost. Skutkuje to trwałą utratą włosa i destrukcją mieszka.

Program szkolenia:

Szkolenie składa się z 2 etapów:

Zastosowanie lasera diodowego w usuwaniu owłosienia, zasady bezpieczeństwa pracy z laserami, zasady prawidłowego przeprowadzania wywiadu przed zabiegiem, wskazania i przeciwwskazania do zabiegu laserem diodowym, częstotliwość wykonywania zabiegów na poszczególnych partiach ciała, działania niepożądane i powikłania po zabiegu, zalecenia i pielęgnacja skóry po zabiegu.

Nauka obsługi i zasad konserwacji lasera, dobór odpowiednich parametrów w zależności od fototypów, obszaru na ciele oraz rodzaju włosa, przeprowadzenie wywiadu, samodzielne wykonywanie depilacji, doświadczenie na sobie odczuć podczas depilacji i jej efektów.

Wypełnij formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania: