SZKOLENIE:
Kwasy medyczne

CENA:
Indywidualne: 1500 zł
Grupowe: 1200 zł

CZAS TRWANIA: 5/6 h

PROWADZĄCY: Weronika Szwajcowska – kosmetolog i szkoleniowiec z 10-letnim stażem, specjalizujący się w terapiach łączonych.

Opis zabiegu

Kwasy medyczne to zabiegi z zakresu medycyny estetycznej mające na celu walkę z przebarwieniami, trądzikiem oraz oznakami starzenia się skóry. Kwasy medyczne są niezwykle skuteczne, dlatego zabiegi z ich zastosowaniem stają się coraz bardziej popularne. Chciałabyś nauczyć się, jak w profesjonalny i bezpieczny sposób wykonać eksfoliację kwasami? Zapraszamy!

Jakie procesy zachodzą w skórze podczas zabiegu kwasami medycznymi?

Podczas szkolenia dowiesz się co dzieje się ze skórą podczas zabiegu z kwasami medycznymi. Jak głęboko penetrują w głąb skóry, do jakiej warstwy docierają, co dzieje się z naskórkiem oraz jakie procesy wewnątrzkomórkowe zachodzą podczas oraz po zabiegu. Są to bardzo ważne kwestie, aby zrozumieć sam zabieg i wiedzieć jak go wykonać. Dowiesz się jakich oczekiwać efektów, jak skóra będzie zachowywała się po zabiegu.

Odmłodzenie, walka z trądzikiem, rozjaśnienie i nawilżenie w jednym?

Kwasy medyczne działają bardzo wszechstronnie. Istnieje też bardzo wiele ich rodzajów. Na naszym szkoleniu nauczymy Cię jaka jest różnica w zastosowaniu kwasów. Wiedza o rodzajach kwasów pozwoli Ci na prawidłowe dobranie kwasu do konkretnego rodzaju skóry Twojej klientki.

Jaka jest różnica między kwasami medycznymi a kosmetycznymi?

Przede wszystkim chodzi o intensywność i głębokość działania. Kwasy medyczne działają głębiej i mocniej, niż kwasy kosmetyczne. Mają wyższe stężenia oraz niższe pH co skutkuje również większą inwazyjnością zabiegu.

Program szkolenia:

Szkolenie składa się z 2 etapów:

Podczas której zdobędziesz szczegółową wiedzę na temat przygotowania, teorii, wskazań i przeciwwskazań do zabiegu, zaleceń po oraz higieny.
Podczas której wykonasz samodzielnie zabiegi pod okiem specjalisty.

Jednocześnie zachęcamy do odbycia szkolenia zaawansowanego z technik łączonych, mezoterapii mikroigłowej oraz kwasów medycznych. Połączenie tych dwóch technik daje spektakularne efekty.

Wypełnij formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania: